Florya Ekşinar Konakları’nda Son Etap Satışta

Florya Ekşinar Konakları’nda Ofis ve 1+1 Daireler Satışa Sunuldu
Florya Ekşinar Konakları’nda Son Etap Satışta

Eroğlu Gayrimenkul tarafından, İstanbul’un en nezih semtlerinden birinde hayata geçirilen Florya Ekşinar Konakları projesinde son etap satışlar başladı. Hemen teslimle, 1+1 daireler 450 bin TL, ofisler 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

 

 

Eroğlu Gayrimenkul’ün modern ve huzurlu bir yaşam düşleyenlerin ihtiyacına özel olarak projelendirdiği Florya Ekşinar Konakları’nda, özel bir kampanya başlatıyor. Farklı tiplerde 76 ve 86 metrekarelik seçenekleri bulunan 1+1 dairelere 450 bin TL’den, ofislere 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor

Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında, eşsiz deniz manzarasının karşısında, geniş bir arazi yükselen Florya Ekşinar Konakları’nda 76 metrekare ile 463 metrekare arasında 1+1'den 7+2'ye kadar değişen daireler ayrıcalıklı bir gelecek fırsatı sunuluyor.  Tüm aile fertleri düşünülerek kurgulanan sosyal donatıları arasında bir adet kapalı havuzu ve çocuklara özel kapalı havuzu, çocuk oyun ekipmanları, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, masaj odası, aerobik salonunu, cafe, basketbol sahaları bulunuyor.

Avantajlı konumuyla da cazip bir yaşam merkezi olan projenin E-5 Karayolu ile direkt yan yol bağlantısı bulunuyor; metrobüs hattına, sahil yoluna ve deniz hatlarına kolay ulaşım sağlanabiliyor. Atatürk Havalimanı’na, okullara, hastanelere ve alışveriş merkezlerine kısa bir sürede ulaşılabiliyor.

Eroğlu Gayrimenkul Hakkında

Eroğlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa’da projeler geliştirdi. 2008’de açılan ve Hollandalı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yönettikten sonra 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini, 2010’da ise Oksizen Konakları projesini hayata geçirdi. 2012’de İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge2 ile Ofishane ve Erasta Antalya projelerini, 2013’te ise Merter Platform ve Florya Ekşinar Konakları projelerini teslim etti. 2014 yılının ilk 6 ayı içerisinde Bursa Harmony Towers, Erasta Fethiye AVM ve Esenyurt Logistic Center projelerinin teslimini gerçekleştirdi. İstanbul’da Yenimoda Evleri’nin ve Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden Skyland İstanbul karma projesinin ise inşaası devam ediyor.

Eroğlu Holding’in başarılarla dolu tekstil geçmişinin getirdiği deneyim, inşaat ve gayrimenkul alanındaki yatırımlarına da ışık tutuyor. Yeni projeler geliştirmeye ve inşaat sektöründe kaliteyi yükseltmeye devam eden Eroğlu Gayrimenkul önümüzdeki 2 yıl içinde tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareye ulaşıyor.


DİĞER HABERLER