Folkart Narlıdere'de Son 22 Daire!

Sanayinin yer almadığı, İzmir’in en değerli arsalarından birinde bulunan Havalimanına sadece 15 dakika, Çeşme, Urla ve Kuşadası gibi tatil beldelerine ise 1 saatten daha az mesafede yer alan Folkart Narlıdere’de hayat devam ediyor.
Folkart Narlıdere'de Son 22 Daire!

Sitede yaşayanların kendilerini güvende hissetmeleri için gerekli olan; 24 saat güvenlik, kapalı devre kamerayla güvenlik kontrolü, otoparklarda harekete duyarlı kamera, site girişinde iris okuma sistemi, otomatik bariyer, OGS ile araç giriş çıkışı,  doğalgaz, duman ve yangın detektörleri, otopark alanlarında karbon monoksit gaz detektörü ve uyarı sistemi, merkezi yangın ihbar ve uyarı sistemi, misafirlere kartlı giriş sistemi gibi tüm son teknoloji sistemlerin kullanıldığı Folkart Narlıdere İzmirlilerin gözde yaşam merkezi oldu.

Sosyal düzenlemeleri ile de öne çıkan sitede; seyir terasları, 491m2 açık yüzme havuzu, 235 m2 kapalı yüzme havuzu, 7 m2 çocuk yüzme havuzu, 39 m2 çocuk eğlence havuzu, market, kuaför ve kuru temizleme hizmeti, sauna, basketbol sahası, tenis kortu, GYM, çocuk oyun parkı, bilardo, masa tenisi gibi sosyal imkanlarla modern bir yaşam tarzı sunuluyor.

Toplam 30.000m2  alanda yer alan 168 daireden oluşan Folkart Narlıdere’de  3+1, 4+1, 5+1, 6+1 olmak üzere son 22 daire satışa sunuldu. Folkart Yapı,  Narlıdere ve Mavişehir projelerinde müşterilerine cazip ödeme planları da sunuyor. %1 Peşin, %75 kredi ve geri kalan %24’ünü ise 12 ay sonra ödeme seçeneği veya %50 peşin kalanı 24 ay %0 faizle vade uygulamalarının yanı sıra “Siz Folkart’ta yaşamın keyfini sürerken biz eski evinizi değerlendirelim” sloganıyla belli oran ve şartlarda takas desteği de veriyor.

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak “Biz, Folkart’ı kurarken, toplumda yaşanan refah artışını ödüllendirme fikrinden yola çıktık. Türkiye büyüyor, gelişiyor… Bilgi çağı ile birlikte, konfor, lüks ve huzur beklentisi artıyor. Folkart Narlıdere’de  insanlara özledikleri konfor ve lüksü huzur içinde sevdikleri ile paylaşabilecekleri bir ortam yarattık. 168 daireden geriye satılık 22 dairemiz kaldı onların da en kısa zamanda sahiplerini bulacağını düşünüyorum” dedi.


Paylaş:

HABERLER