Garanti Koza Esenyurt'u Etiler yapacak!

Garanti Koza, Esenyurt'ta 5 bin 500 konutluk mini bir şehir kuruyor. Akkoza projesi ile Esenyurt'u Etiler'e çevirmeyi planlayan Garanti Koza, Bulgaristan da da konut yapacak.
Garanti Koza Esenyurt'u Etiler yapacak!

Hastane, okul ve sosyal alanları ile Akkoza projesini Esenyurt'ta hayata geçiren Garanti Koza, burayı Etiler'e dönüştürecek. İçerisinde alışveriş merkezinin de yer aldığı proje tamamlandığında 5 bin 500 konutluk bir küçük şehir olacak.

Esenyurt ve çevresinin Akkoza sayesinde yeni cazibe merkezi olacağını vurgulayan Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Binark "Bu projeyle Esenyurt'u Etiler yapmayı hedefliyoruz" dedi.
 
Akkoza projesi kapsamında 2 bin 700 konut yaptıklarını ve toplamda 5 bin 500 konuta ulaşmayı hedeflediklerini belirten Binark, şunları söyledi:
 
"Bu projemizde 1 milyar dolar ciro hedefimiz var. Garanti Koza'nın 450 bin metrekarelik Akkoza projesi kapsamında geliştirdiği Koza Şehir birinci etapta 407, ikinci etapta 472 olmak üzere toplam 879 konuttan oluşuyor. Mart 2012'de tamamlanması planlanan projede fiyatlar 130 bin ile 1 milyon 100 bin lira arasında değişiyor.
 
30 AY VADE, SIFIR FAİZ
 
İsteyenler 30 ay vadeli yüzde 0 sıfır faiz ile konut sahibi olabiliyor. Banka kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler için 0.4 ve 0.74 faiz oranları ile kredi kolaylıkları da sunuluyor."
 
SIRADA BULGARİSTAN VAR
 
Murat Binark, Türkiye dışında Bulgaristan'da da yatırımları olduğunu belirterek, şu bilgileri verdi:
 
"Sofya'da yerel ortakla konut ve ticari ünitelerden oluşan 70 bin metrekare inşaat alanına sahip projeye başlayacağız. 100 milyon euroluk projede sözleşme aşamasındayız. Burada yatırımcı olarak yer alacağız. Ayrıca 2014 Kış Olimpiyatları'nın düzenleneceği Rusya Soçi'de de altyapı inşaatlarımız sürüyor. Bir de Gürcistan'da konut, ticari alan ve ofisten oluşan bir proje yapmayı planlıyoruz" dedi. Binark, Irak'ta da ilgilendikleri projeler olduğunu söyledi.

Projeyle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER









en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05