Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü

Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü

          Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü hukuk, tapu, belediye, mimari, emlak finans gibi gayrimenkulün değişik alanlarında uzmanlaşmış kişileri bir araya getirmeyi hedeflemiş ve üç yıllık bir çalışmanın sonunda resmi olarak 11.03.2011 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır.

          Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü  kişi ve kurumların istedikleri konuda mevzuat ve içtihat taraması yaparak dosya ve rapor oluşturmaktadır. Yazılı ve görsel medyada çıkan ve kamuyu ilgilendiren konularda çıkan haberlere ilişkin bilgilendirici, toplumun ufkunu açacak çalışma ve açıklamalar yapmakta...

           Uzmanlarımızın hazırladığı raporları ve kitapları www.gayrimenkulhukuku.org adresi ve Enstitünün periyodik olarak çıkarttığı bülten aracılığıyla yayınlanmaktır. Ve bu suretle konuyla ilgili kişileri bilgilendirir, genel olarak halkı bilgilendiren ve gayrimenkulün değişik alanlarındaki şirketleri, kurumları doğru yönlendirecek eğiten seminerler, sertifika programları, konferanslar düzenlemek, talep edilecek konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

             Enstitümüz ve yayınlarımız hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için [email protected] adresini ziyaret edebilir, [email protected]

adresinden uzman üye hukukçularımıza, İSKİ, Vakıflar,  2B, Kadastro, Tapu, İmar ve Belediyeci uzmanlarımıza soru yöneltebilir ve kitapçık talebinde bulunabilir, 0212 266 50 00 – 0530 969 48 88 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 


Paylaş:

HABERLER