Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü

Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü

          Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü hukuk, tapu, belediye, mimari, emlak finans gibi gayrimenkulün değişik alanlarında uzmanlaşmış kişileri bir araya getirmeyi hedeflemiş ve üç yıllık bir çalışmanın sonunda resmi olarak 11.03.2011 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır.

          Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü  kişi ve kurumların istedikleri konuda mevzuat ve içtihat taraması yaparak dosya ve rapor oluşturmaktadır. Yazılı ve görsel medyada çıkan ve kamuyu ilgilendiren konularda çıkan haberlere ilişkin bilgilendirici, toplumun ufkunu açacak çalışma ve açıklamalar yapmakta...

           Uzmanlarımızın hazırladığı raporları ve kitapları www.gayrimenkulhukuku.org adresi ve Enstitünün periyodik olarak çıkarttığı bülten aracılığıyla yayınlanmaktır. Ve bu suretle konuyla ilgili kişileri bilgilendirir, genel olarak halkı bilgilendiren ve gayrimenkulün değişik alanlarındaki şirketleri, kurumları doğru yönlendirecek eğiten seminerler, sertifika programları, konferanslar düzenlemek, talep edilecek konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

             Enstitümüz ve yayınlarımız hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için [email protected] adresini ziyaret edebilir, [email protected]

adresinden uzman üye hukukçularımıza, İSKİ, Vakıflar,  2B, Kadastro, Tapu, İmar ve Belediyeci uzmanlarımıza soru yöneltebilir ve kitapçık talebinde bulunabilir, 0212 266 50 00 – 0530 969 48 88 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05