Gönye Proje Tasarım'a A' Design Award Competition’da iki ödül birden

Gönye Proje Tasarım, İtalya’da Düzenlenen A' Design Award & Competition’da iki ödül birden kazandı
Gönye Proje Tasarım'a A' Design Award Competition’da iki ödül birden
Gönye Proje Tasarım’a Büyük Onur!
 
Özellikle büyük çaplı projelerin iç mimari tasarımında uzmanlaşmış olan Gönye Proje Tasarım, İtalya’da düzenlenen A' Design Award & Competition’da Karden İnşaat’a ait “Symbol İstanbul Satış Ofisi” ve Sur Yapı’nın Exen İstanbul projesi için tasarladıkları “Loft Daire” çalışmasıyla iki ödüle layık görüldü.
 
Büyük çaplı projelerin iç mimari tasarımında uzmanlaşmış olan Gönye Proje Tasarım, İtalya’da katıldığı A' Design Award & Competition proje yarışmasından çifte ödülle döndü.
 
Gönye Proje Tasarım, ilk ödülünü “İç Mekan ve Sergi Tasarımı” kategorisinde aldı. Firma, Karden İnşaat’a ait “Symbol İstanbul Satış Ofisi” projesiyle “A’ Design Silver Award” ödülünü kazandı. Firma, aynı kategoride bir ödüle daha layık görüldü. Sur Yapı’nın Exen İstanbul projesi için tasarladıkları “Loft Daire”, Gönye Proje Tasarım’a “A’ Design Award” ödülünü getirdi.
 
Gönye Proje Tasarım’ın ortakları Yelin Evcen ve Gönül Ardal, İtalya’da 9 Ağustos’ta düzenlenen gala gecesinde ödüllerini organizasyon komitesi başkanının elinden aldı.
 
Her yıl dağıtılan A' Design ödülleri, en iyi tasarım konseptleri ve tasarım odaklı ürünlere veriliyor. Bu prestijli yarışmaya dünyanın dört bir yanından tasarım ofisleri katılıyor.
 
Gönye Proje Tasarım Hakkında
Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal tarafından 2010 yılında kurulan Gönye Proje Tasarım; inşaat ve gayrimenkul şirketlerinin özellikle büyük çaplı projelerinde tercih ettiği iç mimarlık proje tasarım şirketidir. Çözüm ortağı olarak gördükleri inşaat, mimarlık ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile birlikte rezidans ve ofis projeleri başta olmak üzere birçok önemli iç mimari çalışmayı hayata geçirmişlerdir. Firma, tasarımını üstlendiği projeleri, işlevsel ve estetik anlamda tasarım anlayışıyla yönlendirerek sektörde fark yaratmayı hedeflemektedir. Tasarım gücü, farklı tarzlarda tasarım yapabilme kabiliyeti yenilikleri yakından izlemesi, konusunda uzman kadrosu, dinamik ve esnek yapısı, Gönye’yi rakiplerinden ayıran başlıca farklardır.
 
http://www.gonyetasarim.com

Paylaş:

HABERLER