Güneşli G Plus Ofisleri Satışta

Mar Yapı tarafından Güneşli'de hayata geçirilen G Plus projesinin ilk etabındaki ofisler metrekaresi 5 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı..
Güneşli G Plus Ofisleri Satışta

Mar Yapı tarafından İstanbul emlak piyasasının yükselen değeri Güneşli’de inşa edilen G Plus projesinin ilk etabında yer alan ofisler satışa çıktı. Ticari ünitelerin de kiralanmasına başlandı. Toplamda 32 bin metrekare üzerinde 3 etaptan oluşan karma bir proje olarak tasarlanan G Plus’ın ilk etabında 254 konut, 40 mağaza ve 3.900 metrekare planlanabilir ofis alanı bulunuyor. Ocak ayı itibariyle ilk etapta yer alan konutların satışının tamamlandığı projede ticari ünitelere de yoğun ilgi gösteriliyor.

Metrekaresi  5000TL’den  başlayan fiyatlarla satışa çıkan ofislerin büyüklükleri  77 – 146 m2 aralığında bulunuyor. Ticari üniteler ise 33 – 704 m2 büyüklüğe sahip.  Stüdyo, 1 + 1, 2+1, ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı ve inşaatın yüzde %90’ının  tamamlandığı G Plus ilk etapta anahtar teslimlerin Aralık 2012’de yapılması planlanıyor.
 
Mayıs ayı itibariyle satışına ve kiralanmasına başlanan ticari ünitelere gelen talepleri değerlendirdiklerini söyleyen Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, “G Plus projesinde amacımız; kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, ayrıcalıklı bir yaşam alanı oluşturmak. Bu doğrultuda ticari üniteler için de önemli firmalarla görüşüyoruz. Bunların arasında Türkiye’nin önde gelen gıda firmaları da bulunuyor” dedi. İstanbul’un yeni Maslak’ı olarak görülen Güneşli’nin hızla geliştiğini kaydeden Özkök, “Satışı tamamlanan ilk etaptaki konutlar yüzde 42 prim yaptı. Konutlarda olduğu gibi ticari ünitelerin de prim potansiyeli yüksek. G Plus, kalitesi ve sunduğu hizmetlerle Güneşli’ye yeni bir soluk kazandıracak” dedi.  
 
Atatürk Havalimanı’na ve ana arterlere yakınlığı ile çok özel bir lokasyonda yer alan G Plus projesinin ilk etabında 450 araçlık kapalı, 60 araçlık açık olmak üzere toplamda 510 araçlık otopark kapasitesi, yüzme havuzu, Fin hamamı, squash, fitness, spa, sauna ve masaj odalarıyla farklı fonksiyonlar içeren sağlık kulüpleri ve “kolaylık merkezi” bulunuyor.  
 
İnşaatına ve satışına Mart 2012 tarihinde başlanan G Plus projesinin ikinci etabında ise Divan Grubu’nun işleteceği 282 daireli Divan Residence at G Plus ile 140 odalı bir otel ve bir alışveriş arkadı yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER