Günışığı Konakları'ndan Bahar Fırsatı

Şehir ile doğanın bütünleştiği göl ve deniz manzaralı konaklar sahiplerini bekliyor…
Günışığı Konakları'ndan Bahar Fırsatı

Güvensa Yapı tarafından Büyükçekmece – Hadımköy bölgesinde inşaat edilen Günışığı Konakları, 265.838 m2 arazi üzerinde toplamda 121 konak ile Panorama ve Pruva mahallelerinden oluşmaktadır. Her biri 3 kattan oluşan Sultan Sarayı 1.382 m2, Şehzade Kasrı 1.190 m2, Nazır Köşkü 915 m2,Paşa Konağı 650 m2, Sadrazam Konağı 570 m2 olmak üzere 5 konak tipine sahip projede her konak 2000 m2 ile 3000 m2 arazi üzerinde konumlandırılmıştır.

Çevresi açık bir konuma sahip olan proje, eşsiz deniz ve göl manzarası ile vadinin tek butik müstakil konak projesi olma özelliği ile şehrin gürültüsünden uzak keyifli bir yaşam olanağı sunuyor.

30 Ay Vade 0 Faiz

Sınırlı sayıda bulunan konaklar natamam ve tamam olarak 850.000 $’ dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Anlaşmalı bankalardan kullanılacak konut kredisinin yanı sıra şirket bünyesinde de vade imkanı sunan Güvensa Yapı, %30 peşin 30 ay vade sıfır faiz imkanı ile kişiye özel esnek ödeme seçeneklerini de sunuyor.

24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, konakların her birine güvenlik merkezi ile doğrudan bağlantılı telefon sistemi ve konusunda uzman güvenlik ekibiyle etkin koruma altında olan Günışığı Konakları’nda, k9 köpekleri ile de sürekli devriyede olan güvenlik ekibi hizmet veriyor.

A Kalite Hizmet…

3.500 m2 arazi üzerine kurulu olan sosyal tesislerde her ayrıntı düşünülmüş ve titizlikle uygulanmıştır. Tesislerde yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness ve sguash salonu, çocuk oyun odaları gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca, her türlü acil durumda 24 saat hizmet veren bir klinik ve eczane hizmetinin yanı sıra her ihtiyaca cevap verebilecek bir alışveriş merkezi de sakinlerin hizmetine sunulmuştur.

Yüksek inşaat kalitesi ile konfor ve güvenliği bir arada sunan Günışığı Konakları, hem şehir hayatını hem de doğayı bir arada yaşamak isteyen müşterilerini uygun ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmaya davet ediyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05