Gürallar Plaza Talep Topluyor

Gürallar Plaza'da her katta 65 ile 215 metrekarelik kiralık alan alternatifleri olan proje, ağırlıklı olarak hukuk firmaları (yerli ve yabancı kurumsal şirketler) tarafından tercih ediliyor.
Gürallar Plaza Talep Topluyor

Gürallar Yapı Tarafında İstanbul Kartal'da Dünyanın en büyük Adalet Sarayının hemen yanıbaşında hayata geçecek olan Gürallar Plaza 18 bin 500 metrekarelik kiralanabilir alanı ile İstanbul ofis piyasasında önemli bir boşluğu doldurması ve tamamlandığında Anadolu Yakası’ndaki en prestijli ofis binası olması bekleniyor.

Bodrum ve çatı katlarıyla birlikte 11 kattan oluşan projenin konsept tasarımı, kullanışlılık, farklı büyüklüklerde bölünebilirlik, özel ve kamusal alanların bir arada ve birbirini destekler nitelikte olabilmesi, ekonomik olması, verimlilik, gün ışığının kullanılması, iklimsel verilerden faydalanılması, kendi dünyasını kurabilmesi ve bulunduğu çevreye artı değer katabilmesi gibi ana temalar üzerine geliştirildi.

Gürallar Plaza Lego yapı denilen ve kişisel isteklerin yerine getirebilirliği konusunda esnek olma olanağı veren yaklaşım ile plazanın köşe noktalarına gelen 110 m²’lik ofisler dışında 65 m2’lik birimler düzenlendi. Bu birimlerin birleştirilerek büyük ofis olabilme kapasitesi göz önüne alındı


Tüm ofisler kat bahçelerinin yer aldığı açık koridorlarla birbirine bağlanmaktadır. Hem fonksiyonellik, sürdürülebilirlik açısından  hem de  iklimsel verilerden ve gün ışığından maksimum düzeyde faydalanmak amacıyla Gürallar Plaza yatay konsepte geliştirilmiştir
 

Ticari ofis projesini hem yatırımcıları hem de kullanıcıları için çekim merkezi haline getirmeyi hedefleyen Gürallar Plaza’da fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu, squash pistinden kreş alanına kadar birçok sosyal olanağa yer verilmiştir.

Gürallar Plaza Kartal’ın proje tasarımını şekillendiren bir diğer ana damar da ülke olarak çok iyi tanıdığımız ‘eski han’ formatı oldu. Bu format, açık koridorlar üzerinden sağlanan yatay ulaşımı, merdivenleri ve asansör çekirdekleriyle bütün katlara, giriş avlusuna, sosyal merkeze ve garaj katına bağlanabilen bir proje çizilmesine öncü oldu.

Kartal gibi merkezi bir bölgede bulunan proje, lokasyonuyla da ofis kullanıcıları açısından cazip hale geliyor. E-5 otoyolu üzerinde bulunan Gürallar Plaza bağlantı yolları ve yıl sonuna kadar açılması beklenen Kadiköy-Kartal metro hattı durağının yanıbaşındadır.  Projeye birkaç dakika mesafede bulunan denizyolu ve demiryolu hatları da projeye alternatif bir ulaşım imkanı sağlıyor.


ULAŞIM

Gürallar Plaza Kartal, Kartal’ın yeni Adliye Sarayına yaklaşık 1 km uzaklıkta olup,

Resmi kurumlara da çok yakındır.

E-5 Karayolu’na cephelidir,

E-5 Yanyol üzerinden binanın ön ve arka cephelerine hem toplu taşımayla hem de özel otomobille ulaşım çok rahattır.

Halen yapımı devam etmekte olan hafif raylı metro sistemi durağı binanın hemen önündedir.

Yaşam alanlarına ve Kartal konut bölgesine çok yakın olan plazanın bazı önemli ulaşım verileriyse şöyle:

Kadıköy-Kartal Metro Hattı Soğanlık   İstasyonu ’na  2 dakika

TEM bağlantı yoluna ve Kartal kavşağına uzaklık    5 dakika         

Demiryolu durağına uzaklık  10 dakika

Deniz ulaşımına ve sahil yoluna uzaklık 10 dakika

Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzaklık         15 dakika

Marmaray tamamlandığında Avrupa yakasına ulaşım zamanı 35 dakika

Gürallar Plaza Web     : www.gurallaryapi.com


Paylaş:

HABERLER