Gyoder How To Buy Property in Turkey Kitapçığında Yer Alın

Gyoder Cityscape Dubai için Bireysel yabancı Yatırımcı Kitapçığı Çıkartıyor
Gyoder How To Buy Property in Turkey Kitapçığında Yer Alın
GYODER tarafından geçtiğimiz yıl hazırlanan ve özellikle Cityscape Dubai 2013'de yabancılar tarafından büyük ilgi gören "Bireysel Yabancı Yatırımcı Kitapçığı" gördüğü yoğun talep üzerine, bu yıl da 21-23 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan Cityscape Dubai’de "HOW TO BUY PROPERTY IN TURKEY? 2nd version - 2014 ” ismiyle güncellenecek ve 5000 adet basılarak tekrar dağıtılacaktır.
 
Türkiye’de, en doğru gayrimenkul yatırımının nasıl yapılacağına yönelik potansiyel yatırımcıya yol gösteren başvuru niteliğindeki bu kitapçığa sınırlı sayıda firmanın reklamı alınacaktır.
 
Kitapçığa reklam vermek isteyen üyelerimizin en geç 01 Eylül, Pazartesi gününe kadar tarafımıza e-mail yoluyla ulaşmalarını rica ederiz.
 
Kitapçık Özellikleri
İçerik sayfa sayısı: 28 sayfa
Reklam alanı sayfa sayısı: max. 20 sayfa
Ebatlar: 13 X 21 cm
 
Reklam Bütçesi
Tek sayfa reklam: 3.000 Euro + KDV
2 sayfa reklam: 5.500 Euro + KDV
 
• Cityscape Dubai 2014'e çok az bir süre kalması sebebiyle tarafımıza yapılan başvurularda öncelik sırasına göre ilerlenecektir.
 
• Ayrıca öncelik dernek üyelerinde olup, diğer firmaların başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır.
 
• Reklam alanları; şirketlerin veya projelerin tanıtıldığı “reklam görselleri” veya “who is who?” şeklinde formatlarla kullanabilir.
 
• Reklam sayfaları, içeriği ve bütünlüğü korumak için kitapçığın son sayfalarına konulması planlanmaktadır.
 
• Başvurusu kabul edilen firmaların reklam sayfalarının dizilişi - öncelik 2 sayfalık reklamlara verilmek suretiyle - firma ismine göre A’dan Z’ye olacak şekilde düzenlenecektir.
 
• Başvurular email ortamında yazılı olarak kabul edilecektir. Bu sebeple başvuru için [email protected] adresine e-posta atmanızı rica ederiz.

Paylaş:

HABERLER