GYODER ve Bahçeşehir Üniversitesi kuruma özel MBA in Real Estate programı

Gyoder ve Bahçeşehir Üniversitesi Türkiye'de ilk defa gayrimenkul sektörüne yönelik işletme yüksek lisans programı hayata geçiriliyor.
GYODER ve Bahçeşehir Üniversitesi kuruma özel MBA in Real Estate programı

GYODER Kurumsal “MBA in Real Estate” programında öğrenciler Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü MBA (İşletme - Türkçe / Tezsiz) programı müfredatı uyarınca 6 zorunlu ders, 4 seçmeli ders ve bir proje dersini başarı ile tamamladıkları ve Bahçeşehir Üniversitesi mezuniyet kriterlerini yerine getirdikleri takdirde MBA (İşletme - Türkçe / Tezsiz) diploması almaya hak kazanacaklar.

Bir dönemde ders başına 42 ders saati ve final sınavı uygulaması ile dersler hafta içi Salı ve Perşembe günleri19:00 - 22:00 saatleri arasında ve Cumartesi günleri 09:30 - 16:30 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde düzenlenecek.

GYODER üyelerinin profesyonel ve sektörel ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan eğitim programı çerçevesinde katılımcılar MBA derecesi alarak gayrimenkul konusunda uzmanlaşma imkânına sahip olacak. Son başvuru tarihi 10 Eylül 2014 olan ve GYODER ayrıcalığıyla %50 indirim imkanıyla faydalanabileceğiniz MBA in Real Estate programı fırsatını kaçırmayın!


Paylaş:

HABERLER