Hakim Konakları'nda Faizsiz Ödeme Şansı

Peşinatın teslim tarihine ötelendiği yeni ödeme fırsatıyla sadece yüzde 1 ödemeyle konut sahibi olmak mümkün.
Hakim Konakları'nda Faizsiz Ödeme Şansı

İnşaat sektöründe 35 yıllık geçmişi bulunan Okkalar İnşaat’ın, Konya Selçuklu’da lüks segmentte yapımını gerçekleştirdiği 378 konutluk Hakim Konakları projesi 1’inci yılını doldurdu. Haziran 2013’de teslimlerin gerçekleşeceği, yüzde 50’sinin satışı tamamlanmış olan Konya’nın bu en prestijli projesinde konut sahibi olmak isteyenler için iki yeni avantaj sunuluyor. Peşinatın teslim tarihine ötelendiği yeni ödeme fırsatıyla sadece yüzde 1 ödemeyle konut sahibi olmak mümkün.

Okkalar İnşaat ayrıca, kısa süreli ve faizsiz ödeme yapmak isteyenlere kendi bünyesinde 24 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme yapıyor. Hakim Konakları’nda ödeme imkanına göre taksit sayısını müşteri belirleyebiliyor veya ara ödemeli sistem ile taksit tutarları düşük tutulabiliyor.

29 bloktan oluşan Hakim Konakları’nda 64 dairesi 3+1 (172 m2), 314 dairesi 4+1 (200 m2) olmak üzere toplam 378 daire bulunuyor.

Ø Bu evler bir tek çamaşır yıkamıyor!

Hakim Konakları, güvenliğiniz ve konforunuz için en son teknolojiyi hayatınıza taşıyan bir proje. Tüm daireler, akıllı daire olarak planlanmış durumda. Bu da birçok kolaylığı bir arada bulabileceğiniz anlamına geliyor.

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, Hakim Konakları ile Türkiye'nin en akıllı evlerini yaptıklarını söyledi. Okka, “Hakim Konakları’nda kullanılan teknoloji, standart akıllı ev teknolojisinden çok farklı. Size yüzlerce senaryo oluşturabilme imkanı veriyor. Bir tek çamaşır yıkamıyor ama orda da makineyi sisteme bağlar, 8'de çalışmaya başlasın diye kodlarsanız onu da yapar” dedi. Güvenlikle bağlantı, komşularla görüşebilme, evini sürekli kontrol edebilme, iPhone ve iPad ile ulaşabilmenin artık markalı modern konutların standart kriterleri haline geldiğini belirten Mahmut Okka, projenin akıllı bina altyapısı ile ilgili şunları söyledi:

Ø Sınırsız senaryo imkanı veriyor
“Hakim Konakları’nda istediğiniz kadar çok senaryo yapabiliyor ve bunları uygulayabiliyorsunuz. Örneğin akşam 8'de ışıklar yansın, 12'de kapansın. Işıklar yanınca odanın sıcaklığı 23 derece olsun. Sabah 8 olunca da sıcaklık 18 dereceye düşsün diyebilirsiniz. Ya da kapıya parmak izi okuyucusu koyuyorsunuz; kapıyı parmak iziyle çocuğunuz açıp içeri girdiğinde ışıklar gece saat 11.00'de sönsün, TV’lerde sadece belirlediğiniz kanallar, belirlediğiniz saatlerle sınırlı olmak üzere açılabilsin, mutfaktaki doğalgaz kapalı olsun, internette izin verdiğiniz haricindeki yerlere giremesin diyebiliyorsunuz. Siz neye müsaade ederseniz çocuk onu kullanabiliyor. Kendi alanında dünya lideri olan bir şirketle işbirliğiyle öyle bir teknolojik altyapı kurduk ki, neredeyse sınırı yok, istediğinizi yapıyorsunuz.

Başka bir örnek vermek gerekirse; iklim sensörü sayesinde hava durumuna göre evinize otomatik komutlar verebileceksiniz. Yani, ‘yağmur yağdığında ya da yoğun güneş ışığı vurduğunda panjurların kapanmasını, hava normale döndüğünde tekrar açılmasını’ kodlayabileceksiniz. Tüm aydınlatmaları bireysel olarak ve dokunmatik panelden ayrı ayrı ya da birlikte kontrol edilebileceksiniz. Dairenizden çıkarken tek tuşa bastığınızda elektrik ve aydınlatmalarınızı kapatabileceksiniz. Görüntülü diyafon sistemi sayesinde güvenlik noktalarıyla bağlantı kurabileceksiniz. Ayrıca, daire içi ve site içi güvenlik sistemi ile kendinizi her an güvende hissedeceksiniz. Dijital termostat ile evin ısısını ayarlayabileceksiniz. Dokunmatik ekran ile site içi iletişim sağlayabileceksiniz. Örneğin, dijital panelden kuru temizlemecinize not bırakıp kıyafetlerinizi aldırabilecek ya da anlaşmalı mağazalardan/marketlerden siparişler verebileceksiniz. Kendisine özel OGS sistemi sayesinde kumanda, kart ya da bekleme olmadan otoparka girebileceksiniz. Üstelik KNX altyapısı sayesinde tüm bu sistemlere birçok ek yaparak geliştirebilmeniz mümkün.”


Paylaş:

HABERLER