Harmony Towers fiyatlar

Bursa Harmony Towers’ta daireler 264 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Harmony Towers fiyatlar
Eroğlu Gayrimenkul tarafından Bursa’da inşa edilen Harmony Towers’ın örnek dairesi görücüye çıktı. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 42 bin 663 metrekare alana inşa edilen Harmony Towers, eşsiz dağ manzarası ve alışveriş caddesiyle doğayı ve konforu bir arada sunuyor.
 
Projeleriyle inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren Eroğlu Gayrimenkul’ün Bursa’nın yeni ikonu olarak hayata geçirdiği Harmony Towers, doğa ve konforu bir arada isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Aralık 2013 tarihinde teslimlerin başlayacağı projenin örnek dairesi, muhteşem Uludağ manzarasıyla doğayla iç içe bir yaşam isteyen herkesi bekliyor.
 
Harmony Towers projesinin 159 m²’lik, 2+1 örnek dairesinde pastel tonlar ve yalın geometri gün ışığıyla birleşerek huzurlu bir yaşam alanı vadediyor. Salonda kullanılan ithal duvar kâğıdı dikkatleri üzerine çekerken,  seçilen mermer ve ahşap mobilyalar da dinginlik sağlıyor. Casa Mobilya ve Step Halı’yla döşenen salon, uyum ve ahengi ile bir arada sunuyor.
 
Harmony Towers, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, basketbol sahası ve tenis kortundan oluşan çok amaçlı spor sahası, alışveriş caddesi, 5 bin 500 m² büyüklüğünde trafiğe kapalı, güvenlikli özel peyzaj alanı, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanlarında oluşan sosyal tesisleri ile de fark yaratıyor.
 
Merkezi lokasyonu, metro, alışveriş merkezleri, okul ve hastanelere yakınlığıyla da ilgi çeken Bursa Harmony Towers’ta daireler 264 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerin kullanıldığı Harmony Towers’ta, otomatik ve damlama sulama ile yeşile değer katılıyor. Projede her kata özel tasarlanan kat bahçeleri de doğayı yanı başında isteyenler için eşsiz bir alan oluşturuyor. 
 
Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu’nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi’nin arkasında, Eroğlu tarafından inşa edilen Bauhaus’un yanında, gelişen Bursa’nın Nilüfer Bölgesi’nde yükselmekte. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu’na 500 metre uzaklıkta. Bursa’nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Proje bu lokasyonuyla, Bursa’nın en uç noktasına bile çok yakın.

Paylaş:

HABERLER