Helenium Twins Kartal'da teslimler başlıyor! 200 bin TL'ye..

Başarır İnşaat kalitesi ile Kartal’da yükselen Helenium Twins projesinde son fırsat günleri yaşanıyor. Projenin yüzde 85'i ay sonunda teslim edilecek
Helenium Twins Kartal'da teslimler başlıyor! 200 bin TL'ye..

2005 yılından bu yana birçok önemli villa, konut ve iş merkezi projesinde imzası bulunan Başarır İnşaat, Helenium serisinin son halkası Helenium Twins projesini tamamladı.  Nisan sonunda projenin yüzde 85’inin sahiplerine teslim edileceği projede 1+1 ve 2+1 home ofislerin fiyatları 200 bin TL ile 325 bin TL arasında değişiyor.
17 katlı iki blokta yükselen Helenium Twins projesinde toplam 175 adet daire yer alıyor. Arsa alanı 4 bin 800 metrekare olan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Park’a 14 dakika mesafede yükseliyor.
 
Anadolu yakasında inşaası devam eden ve dünyanın en büyük adliyesinin hemen karşısında bulunan Helenium Twins projesinde açık havuz, yürüyüş parkurları, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, squash, sauna, buhar banyosu, soyunma odaları, vitamin bar, residence consierge hizmetleri, her ihtiyacı karşılayacak rekreatif alanlar mevcut durumda.
 
Başarır İnşaat’ın Helenium serisi adını Kuzey Amerika’da yaşayan ve kansere karşı faydalı olduğu söylenen bir ağaçtan alıyor. Başarır İnşaat'ın Kartal'daki Helenium Twins projesinin dışında tamamlanmış Ümraniye’de Helenium Park, Sarıgazi’de Helenium Life ve yine Kartal'da Helenium Sun projeleri de bulunuyor. E-5 yolu üstünde yer alan ve yüzde 85’i Nisan ayı sonunda sahiplerine teslim edilecek olan Helenium Twins projesi 21 katlı, ikiz plaza olarak tasarlandı. Residence özelliklerine sahip 1+1 ve 2+1 şeklinde 175 home ofisin yer aldığı Helenium Twins’in toplam yatırım bedeli 20 milyon TL. Projedeki home ofislerin metrekare birim fiyatı 3 bin TL ile 3 bin 500 TL arasında değişiyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05