Home Aves Kanatlarını Açıyor

Kavi Yapı'nın Beklenen Projesi "Home Aves" Kanatlarını Güneşli’de Açıyor
Home Aves Kanatlarını Açıyor

İstanbul’un en hızlı gelişen okasyonlarından Güneşli’de, Kavi Yapi uzun zamandır beklenen yeni projesine başlıyor. Arsa geliştirme, mimari ve konsept geliştirme aşamalarını tamamlayan Kavi Yapi, yeni projesinin ismini ve lokasyonunu açıkladi.

Projelerinin tümünde ‘’Home’’ sözcüğünü kullanan Kavi Yapi’nın yeni projesinin adı Home Aves. Aves latincede kuş familyasina verilen ortak isim. Bu isim aslinda konsept ile ilgili de ipuçlari veriyor…

Kavi Yapi, lokasyon olarak emlak piyasasındaki trendleri ve uzman görüşlerini takip ederek İstanbul’un parlayan yıldızı Güneşli ‘yi tercih etti. İstanbul’un iki önemli aksi E5 ve E6 Otoyollarının tam ortasinda bulunan Güneşli, son dönemde Avrupa yakasının en prestijli projelerinin geliştirildiği bölge olma özelliğine sahip.

Bir Gürbaslar Grup şirketi olan Kavi Yapi; arsayi geliştirirken hasilat paylaşımı ve kat karşılığıi modellerinden ziyade arsayı satin alma yoluyla geliştirmeyi tercih etti. Bu şekilde hem konsept oluşturmada daha özgür kalabilme avantajini yakalarken, hem de projenin sona ermesine yakın zamanda 2.el konut fiyatlarında yaşanabilecek negatif yönlu dalgalanmaları da engellemeyi amaçladı. Bu şekilde; kat karşılığı ve gelir paylaşımı modelleriyle ortaya çıkan yatırımcının karşılaştığı dezavantajlari ortadan kaldırmış oldu…

Kavi Yapi, özgün mimarisi, farklı konsepti, sunduğu geniş olanaklar ile Home Aves’in Güneşli’deki en iddiali projelerden birisi olacağını düşünüyor.

Home Aves İletişim Bilgileri:

www.homeaves.com


Paylaş:

HABERLER