Horizon Point Bodrum Evleri’nde yaşam başladı

Point İnşaat tarafından Bodrum merkezde yapılan “Horizon Point Bodrum Evleri” Bodrum aşıklarını bekliyor.
Horizon Point Bodrum Evleri’nde yaşam başladı
Horizon Point Bodrum Evleri Dört Mevsim Mükemmel Bir Bodrum Deneyimi Vaat Ediyor…
 
Kentsel yaşamın tüm imkanlarını Bodrum'un eşsiz doğasıyla buluşturan Horizon Point Bodrum Evleri’nde yaşam başladı. Horizon Point Bodrum Evleri, Bodrum Kalesi, marina ve deniz manzarası ile yaşadığınız her anı ayrı bir keyfe dönüştürüyor. Sakinlerine dört mevsim mükemmel bir Bodrum deneyimi vaat eden projede yerinizi almak için fırsatı kaçırmayın. 
 
Point İnşaat tarafından Bodrum merkezde yapılan “Horizon Point Bodrum Evleri” Bodrum aşıklarını bekliyor. Klasik Bodrum evi mimarisinden farklı bir bakış açısıyla ve yalın bir dokunuşla hazırlanan proje, muhteşem Bodrum Kalesi manzarası ile de farkını ortaya koyuyor. “Horizon Point Bodrum Evleri” kalitesi, mimarisi, eşsiz manzarası ve çevreye duyarlılığı ile dikkat çekiyor. 
 
GAD Mimarlık'tan Gökhan Avcıoğlu ile mimar Dara Kırmızıtoprak tarafından projelendirilen “Horizon Point Bodrum Evleri” 2 dubleks, 10 daire ve 1 adet tripleks villadan oluşan butik bir site projesi… Akıllı ev sistemleri, Rehau yerden ısıtma sistemi, 3&1 inverter soğutma sistemlerinin yanı sıra, su arıtma sisteminden jeneratöre ve en kaliteli markaların kullanılmasına kadar bütün detayları incelikle düşünülmüş bir proje olarak öne çıkıyor. 
 
5 yıldızlı bir otelin spa merkezini aratmayan masaj odası, sauna, buhar odası, şok duşları, soyunma kabinleri ve tuvaletleriyle muhteşem bir spa keyfi vaat eden proje, aldığı ödüllerle de adından söz ettiriyor. 
 
Projedeki her daire güneşin doğduğu ve battığı açılar dikkate alınarak yerleştirdi. Akdeniz bitki örtüsüne yakışan renk olarak bilinen toprak rengi evler özel volkanik taşlarla kaplandı. Projenin geniş terasları ev sahiplerinin Bodrum'un muhteşem deniz, marina ve kale manzarasının keyfine varılabilmeleri için kolonsuz bina iskeleti teknolojisi ile yapıldı. 

Notice: Undefined index: Kapak in /home/yp/public_html/icerik.php on line 229

Notice: Undefined index: Dosya in /home/yp/public_html/funcs/projeForm.php on line 29

Paylaş:

HABERLER