İdeal Yaşam Evleri 'nde 152.000 TL'den başlayan fiyatlar

Proje Türksal İnşaat tarafından Çiğli’de hayata geçiriliyor.
İdeal Yaşam Evleri 'nde 152.000 TL'den başlayan fiyatlar
 
72 daire 5 blok halinde yapımı devam eden İdeal yaşam Evlerinde yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, otoparktan kapıcı dairesine, fıtness salonundan meyve ağaçlı peyzaja kadar bir çok özellik bir arada yer alıyor.
  
İdeal Yaşam Evleri 0,79 faiz oranı 120 ay vade 0,59 faiz oranı 60 ay vadeli kredi imkanı ile ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir avantaj sağlıyor.
 
İdeal Yaşam Evlerinde fiyatlar;
 
2 + 1 konutlar 152 bin TL ile 164 bin TL arasında;
 
3 + 1 konutlar 179 bin TL ile 226 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa devam ediliyor.
 
Satışların % 90’lık bölümü tamamlanırken teslim için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor. Üniversite ve Sağlık Kenti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Çiğli’de hayata geçirilen proje 35.sokak projesi ve Çiğli Hava Lojmanlarının kesiştiği noktada yer alıyor. Türksal İnşaat Projeleriyle Çiğli bölgesine değer katmaya devam ediyor. 
 
Yönetim Kurulu Başkanı Murat Türksal 2+1 daire ve 1+1 daireden oluşan yeni projelerinde lansman fiyatlarını Mayıs ayı sonunda açıklayacaklarını belirterek, bu projelerinde Üniversiteli gençler, kendini genç hisseden emekliler, yalnız yaşayanlar ve yeni yuva kuran gençlere hitap edeceklerini çok kapsamlı modern ve dört mevsimi doya doya yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak  ödeme kolaylıklarıyla müşterilerine yine tam destek sağlayacaklarını daire alanların en az %30 prim kazanacaklarını söyledi. 

Paylaş:

HABERLER