İnanlar İnşaat'tan Babalara Ekstra Yüzde 5 İndirim

İnanlan İnşaat'ın Atakent'te hayata geçirdiği Terrace Tema projesi ve Kartal'da hayata geçirdiği Asl-ı Bahçe projesinde Babalar Gününe özel Yüzde 5 indirim fırsatı..
İnanlar İnşaat'tan Babalara Ekstra Yüzde 5 İndirim

İnanlar’ın ‘doğru yaşam alanları imar etmek’ amacıyla, her zamanki seçkin mimari ve estetik özeniyle yapılandırdığı yeni projelerinden Terrace Tema ve Asl-ı Bahçe’den, 14-17 Haziran tarihleri arasında daire satın almak isteyen tüm babalara, ekstra %5 indirim uygulanıyor.

Terrace Tema Mutlu Bir Aile Tablosu Çiziyor
 
30 ve 40 katlı iki kule ile yükselen Terrace Tema; 360 derece göl manzarası, 24 dönümün yeşile ayrıldığı geniş peyzaj alanları, sosyal donatıları ve İstanbul’un yeni çekim merkezi Atakent’teki konumu ile mutlu bir yaşam tablosu çiziyor. 416 daireden oluşan butik proje 1+1, 2+1, 3+1 tipteki daire seçenekleri ile her yaşam tarzı için ideal çözümler sunuyor. Türkiye’nin ilk Tema Parkı’nın yanında yer alan Terrace Tema; havaalanına 8 dakika mesafede olması E-5,Tem ve metro, raylı sistem durağına yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlıyor.
 
Asl-ı Bahçe Her Günü Tatil Olacak Bir Yaşam Vaat Ediyor
 
İnanlar’ın Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Kartal’da yer alan altın projesi Asl-ı Bahçe, Aydos Ormanları’nın yanında şehrin merkezinde ama doğa ile iç içe yemyeşil bir yaşam sunuyor. 17 katlı tek blok üzerinde modern iç mimariye sahip dubleks daire ve bahçe katı daire seçenekleri ile yalnızca 90 özel dairenin yer aldığı Asl-ı Bahçe’de herkese uygun yaşam alanları bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinin yer aldığı cennet bahçesi Asl-ı Bahçe, Adalar manzarasına nazır konumu ve teras bahçeleri ile her günü tatil havasında geçebilecek mutlu bir yaşam alanı sunuyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05