İnanlar'dan Zekeriyaköy'e villa projesi

İnanlar İnşaat'ın Zekeriyaköy'de inşasına devam ettiği Terrace Doğa'da, 1 milyon TL ile 1 milyon 356 bin TL arasında değişen 36 adet villa yer alıyor.
İnanlar'dan Zekeriyaköy'e villa projesi

 

İnanlar İnşaat'ın Zekeriyaköy'de inşasına devam ettiği Terrace Doğa'da, 1 milyon TL ile 1 milyon 356 bin TL arasında değişen 36 adet villa yer alıyor. Dubleks ve bahçeli evlerden meydana gelen Terrace Doğa, 16 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.
 
Terrace Doğa'nın sosyal yaşam alanları arasında fitness center, çocuk oyun odası, açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, sauna, güneşlenme terası ve çok amaçlı salon yer alıyor.
 
Ekim 2013 teslimi
Villaların 13'ü ikiz tripleks, 10'u tekli tripleks geri kalanı ise dubleks olarak konumlanıyor. Ekim 2013'te teslim edilecek vilların fiyatı 1 milyon lira ile 1 milyon 356 bin lira arasında değişiyor. Terrace Doğa'da konutların alanları ise 149 metrekareyi aşmıyor.
 
Tünel ile ulaşım kolaylaştı
Yeni hayata geçen Çayırbaşı Tüneli, yapılacak 3. havalimanı ve 3. köprü projesi bölgeye ulaşımda kilit rol üstleniyor.
Terrace Doğa, Atatürk Havalimanı'na 27 dakika, Beşiktaş'a 20 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 20 dakika, FSM Köprüsü'ne 18 dakika, Levent'e 15 dakika, îstinye Park'a 14 dakika, Maslak'a 13 dakika, Acıbadem Hastanesi'ne 12 dakika, Sarıyer'e 7 dakika, Çayırbaşı Tüneli'ne ise 5 dakika mesafede konumlandırılıyor.

Paylaş:

HABERLER