İncek Prestij'de 36 Ay 0 Faiz fırsatı

İncek Prestij projesi 57 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.
İncek Prestij'de 36 Ay 0 Faiz fırsatı
Ankara’da son yılların gözde mekanı İncek’te 765 konutluk İncek Prestij Konut Projesi’ni inşa eden Mikro İnşaat, yeni bir şehir kurmakla kalmıyor, doğanın içinde, çevreye duyarlı yaklaşımıyla Başkentlileri gri şehir ortamından kurtarmayı da hedefliyor.
 
Lokasyon olarak Ankara İncek'te konumlandırılan İncek Prestij projesi 57 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 16 blok halinde yükselen İncek Prestij Evlerinde 765 konut bulunuyor.
 
Ankara İncek Prestij Konutlarında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon şeklinde daire tipleri tasarlandı. İncek Prestij teslim tarihi haberimizin devamında yer alıyor. 
 
Mikro İnşaat girişimi ile hayata geçirilen İncek Prestij projesinde 1 oda 1 salon dairelerin bürüt alanları 63 metrekare olarak belirlendi. 2 oda 1 salon dairelerin ise 83 metrekare ile 99 metrekare arasında değişiyor.
 
Projede akıllı ev fiyatları 260 bin liradan başlıyor. Kısa bir süre için lansmana özel fiyat ve ödeme avantajları sunan İncek Prestij’e, yüzde 25 peşinat, kalanı 36 ay sıfır faiz ile sahip olabilirsiniz.

Paylaş:

HABERLER