'Innovia 4' 60 ay ve sıfır faizle satışta

4 bin 750 kişiyi daha ev sahibi yapacak olan Yeşil GYO, yeni bir kampanya başlattı. Innovia'nın son etabı olan Innovia 4, banka kredisiz, 60 ay sıfır faiz ile satışa sunuluyor.
'Innovia 4' 60 ay ve sıfır faizle satışta

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, 14 bin konutluk dev yaşam projesi Innovia'nın son etabı olan dördüncü fazı Haziran itibariyle satışa sundu. Yeşil GYO, dördüncü ve son etap için yeni bir kampanya başlattı. Projenin diğer etaplarında uygulanan ödeme avantajları Innovia 4. etap için de geçerli.

 

Banka kredisiz, 60 ay sıfır faiz imkânı sunan Yeşil GYO, Tefe Tüfe farkı olmadan gerçek 0 faiz uygulamasına dikkat çekiyor. 94 bin TL'den başlayan fiyatlara satışı devam eden projede, kişiye özel ödeme planı çıkartılıyor.
 
Projede; 49-59 metrekare aralığında 1+1, 91-122 metrekare aralığında 2+1 ve 120-135 metrekare aralığında 3+1 daireler yer alıyor.

SİL TAKSİT FIRSATINI DA UNUTMAYIN!
Yeşil GYO, Innovia 4 ile yine bir ilke daha imza atarak "Sil Taksit" fırsatını sundu. Innovia 1, 2 ve 3'ün satış kampanyası döneminde arkadaşlarıyla birlikte ev sahibi olmak isteyen 5 aile Innovia'dan ev aldığında 1 ev Innovia tarafından hediye ediliyordu. "Dostlarla birlikte" konsepti olarak başlatılan fırsat, "Sil Taksit" avantajı ile devam ediyor. Yani bir arkadaşınız da Innovia'dan ev alırsa, sizin 2. taksitiniz siliniyor.

ARALIK 2013'DE TESLİM 
Yeşil GYO, Beylikdüzü'nde yer alan tamamı 4 etap ve 14 bin konuttan oluşan Innovia projesinin ilk üç etabının satışları tamamlandı. Dördüncü ve son etabın çalışmaları ise hızla devam ediyor. Aralık 2013 itibariyle teslim edilmeye başlanacak Innovia 4 ile 4 bin 750 aile daha ev sahibi olacak.

BİR EVDEN ÇOK DAHA FAZLASI…
Yüzde 75'i yeşil alan, etkileyici çevre düzeni, sosyal olanakları ile farklı bir yaşam projesi olarak dikkat çeken Innovia 4 ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Zen şelaleler, yürüme, bisiklet ve koşu yolları, bisiklet park alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness-spa alanı, çocuk oyun alanları, seyir terasları, basketbol, tenis, voleybol sahaları, cafeler ve teknolojik güvenlik donanımlarının yanı sıra 24 saat güvenlik görevlileri de bulunacak olan Innovia 4'de ev sahipleri sosyal olanaklardan ücretsiz olarak yararlanacak.

 

'PARTİ EVİ'Nİ DUYDUNUZ MU?
Innovia'da oturuyorsanız, kalabalık bir misafir grubunu yemeğe çağırmak artık sizi düşündürmesin! Innovia, endüstriyel mutfak teknolojisi ile donatılmış 100 m2'lik mutfağı, onlarca kişilik yemek masası ve oturma grupları ile harika bir mekânı, site sakinlerinin hizmetine sunuyor.

Siz yemek pişirirken arkadaşlarınız sizi izleyebilir, bilardo ve karaoke oynayabilir; piyano çalabilir... Dostlarınızla akşam yemeğinde; misafirlerinizi evinize sığdıramama, evinizin kirlenmesi ve yağ kokması endişesini taşımadan eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

INNOVIA ONLİNE DÖRDÜNCÜ ETAPTA DA BULUNACAK
Yeşil GYO'nun Türkiye'de ilk kez hayata geçirdiği Innovia Online sistemi ve internet alt yapısı ile site sakinleri teknolojiyi diledikleri gibi kullanacak. Projede; Innovia Online adlı portal vasıtasıyla site sakinleri, site yönetimi ve diğer site sakinleri ile iletişim kurabilecek.

İlk kez bir yaşam merkezinde, site içi haberleşmeyi kolaylaştıracak bir sistem hayata geçiriliyor.

Bu sistemden site sakinleri nasıl faydalanıyor?
-Site yönetimi ile her türlü iletişim kurabilme ayrıcalığı
-Site yönetiminden gelen duyurular ve bilgilendirmelere anında ulaşabilme özelliği
-Sitedeki tüm sosyal olanaklar ile ilgili rezervasyon işlemleri
-Diğer site sakinleri ile iletişim kurma imkânı
-Diğer site sakinleri ile ortak etkinlik grupları kurma imkânı
-Diğer site sakinleri ile ticaret yapma imkânı
-Site market, restaurant, cafe'den sipariş verebilme imkânı
-Taksi çağırabilme özelliği
-Kamera sistemi ile tüm ortak alanların, oyun parkları ve oyun alanlarının izlenebilmesi
-Diğer olanaklar.

Her konutta, 10 MB hızında kablolu ve kablosuz internet bulunuyor. Ayrıca projedeki genel mekanlarda da kablosuz internet mevcut.


Paylaş:

HABERLER