İnnovia'dan Anneler Günü'ne özel kampanya!

İnnovia'da Anneler Günü'ne özel 12-13 Mayıs 2012 tarihlerinde “Sil Taksit” kampanyasında 2 yerine 4 taksidinizi Yeşil GYO ödüyor
İnnovia'dan Anneler Günü'ne özel kampanya!

Innovia dördüncü etabına özel sadece 12 Mayıs, Cumartesi ve 13 Mayıs, Pazar günleri geçerli olacak olan kampanya ile taksitlerinizin dört tanesini Yeşil GYO ödüyor. Bu hafta sonu Innovia satış ofisinde hem yaza merhaba kutlamaları yapılacak hem de anneler günü kutlanacak. Satış ofisinde müşterilere verilecek olan brunch ikramının yanı sıra çocuklara özel eğlenceli etkinliklerin ve animasyonların gerçekleşeceği organizasyonda beraberinde arkadaşlarını getiren ve daire sahibi yapan Innovia ev sahiplerine özel “Sil Taksit” kampanyasında 2 yerine 4 taksitlerini siliyoruz.
 
Sil Taksit fırsatını sektör ile tanıştıran Yeşil GYO müşterilerine daima ayrıcalıklı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. “Sil Taksit” imkânı ile de sektördeki farkını gösteren müşterilerine kazandıran Innovia, şimdide Yaza ve Anneler Günü’ne özel bu fırsatı ikiye katlayarak Innovia’dan ev sahibi olanlara bu hafta sonu 4 taksitlerini silme imkânı sağlıyor. Innovia’dan eviniz var ise hemen dostlarınızı Innovia satışı ofisine davet edin onları da bu ayrıcalıklı yaşam ile tanıştırıp ev sahibi yapın ödemelerinizden dört tanesini Yeşil GYO ödeyerek siz de kazanın.
 
Üstelik şimdi Innovia’dan banka kredisiz, TEFE ve TÜFE farkı olmadan 40-60 ay arası 0 faiz imkânı ile ev sahibi olabilirsiniz. Hem de sizden kefil istenmeden. Bütçenize uygun, kişiye özel ödeme planı fırsatı ile herkes Innovia’dan ev sahibi olacak.
 
Aralık 2013 itibariyle teslim edilmeye başlanacak dördüncü etapta 1+1'lerin fiyatları 73 bin ile 149 bin lira, 2+1'lerin fiyatı 145 bin ile 210 bin lira, 3+1'ler ise 229 bin lira ile 280 bin lira arasında yer alıyor.
 
2012 yılında açılışı gerçekleşecek Avrupa’nın en büyük, İstanbul’un yeni alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Park’a 800 metre mesafede bulunan proje, kısa bir süre sonra metrobüsün de gelecek olması açısından ulaşımda da avantaj yaratıyor.


Paylaş:

HABERLER