Işıl Rezidans 190 Bin Liradan Başlıyor

Anka Yapı tarafından Yakacık'ta hayata geçirilen Işıl Rezidans projesinde yer alan dairelerin fiyatları 190 bin lira 260 bin lira arasında değişiyor.
Işıl Rezidans 190 Bin Liradan Başlıyor

Yakacık'ta 18 bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek olan Işıl Rezidans projesi toplamda 100 adet konuttan meydana geliyor. Alanları 115 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı projede 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı projede 2+1 daireler 190 bin liradan, 3+1 daireler 260 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen Işıl Rezidans projesinde kalan yüzde 80'lik tutar bankaların konut kredileri ile 120 aya kadar vadelendirilebiliyor.

Konutların 12 Aralık 2012 tarihinde teslim edilmesi planlanan Işıl Rezidans projesinin sosyal donatıları arasında fitness,havuz,sauna,kapalı otopark,çocuk oyun parkı,koşu yolları yer alıyor. Yakacık merkezde 'mini şehir'konseptiyle yaratılan ve tüm dairelerin akıllı ev teknolojisine sahip olacağı Işıl Rezidans projesi E-5 karayoluna 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına 8 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 30 kilometre ve Kartal sahil yoluna 6 kilometre mesafede konumlanıyor.

Proje hakkında açıklamalar yapan Anka Yapı Yön.Kur.Bşk. Şaadet TEMEL, ”İstanbul’un balkonu olarak tanınan adalar ve deniz manzaralı, Yakacık’taki Işıl Rezidans projemize 29 Ekim 2011’de Cumhuriyet bayramımızda başlıyoruz. Bölgenin ilk akıllı ev konseptini gerçekleştiriyoruz ve halkımıza şirket politikamız olan ekonomik şişirilmemiş daire fiyatları ile sunuyoruz. Projemizin şimdiden %40’ı satıldı. Her zaman dediğim gibi Anka Yapı en fazla konut üreten firma olmanın yanında en fazla konut sahibi yapan bir firma olarak halkımıza hizmet etmeye devam ediyor.” şeklinde konuştu.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05