İstanbloom Fiyat ları

İstanbul Zincirlikuyu'da inşa edilen İstanbloom projesinde metrekare satış fiyatları 5 bin 500 dolardan başlıyor.
İstanbloom Fiyat ları

Esin Yapı tarafından Zincirlikuyu’da, iş merkezlerinin kalbinde, şehrin tüm stresinden uzak olarak konumlandırılan İstanbloom’da 165 rezidans daire metrekaresi 5 bin 500 dolardan satışa sunuldu.
 
Esin Yapı tarafından Zincirlikuyu'da 14 bin 760 metrekare arsa üzerinde yükselen İstanbloom, mimarisi ve ayrıcalıklı proje özellikleriyle dikkat çekiyor.
 
Türkiye'nin LEED sertifikasına sahip nadir konut projelerinden olan İstanbloom, çevreye duyarlı bir yapıya sahip olmasıyla birlikte tüm ısıtma, klima, soğutma, aydınlatma gibi yaşamın temel parçası olan konularda ve aidatlarda da tasarruf sağlıyor.
 
46 kattan oluşan projede iç içe tasarlanan çift cidarlı cephe ile kendi içinde doğal iklimlendirme sağlıyor, iç avluları ve kat bahçeleri ile yeşille iç içe bir yaşam sunuyor.
 
Çevreci bir yapı olarak öne çıkan İstanbloom'da, daire içlerinde doğal hava sirkülasyonu sağlanması, kat bahçeleri ve manzaralarıyla İstanbul'da eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.
 
Tamamı akıllı dairelerden oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 2,5+1 dubleks, 3,5+1 dubleks ve 4,5+1 dubleks olmak üzere 11 farklı tipte konut seçeneği sunuluyor. Büyüklükleri 108 ile 306 metrekare arasında değişen dairelerin metrekaresi 5 bin 500 dolardan başlıyor.
 
Geleceğe iz bırakma amacıyla İstanbloom projesini inşa ettiklerini belirten Esin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Esin; "Esin Yapı olarak geleceğe dair önemli bir proje yapmak istedik. Biz doğanın zarar görmesine karşıyız, çok büyük projeler yapıp büyük paralar kazanmak peşinde de değiliz. Biz İstanbul'a yakışır bir proje yapmak istedik. İstanbloom projemize başladığımızda da hiçbir masraftan kaçmadan en son teknolojiyi ve en son trendi kullandık. Projemizde yer verdiğimiz koşu ve yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, reflekte havuzları, çocuk oyun alanları, kum havuzu, mini pazaryeri ve kafe alanları ile toplamda 5 bin 600 metrekareyi peyzaj alanına ayırdık. Bununla birlikte birçok dairede yer alan kat bahçeleri ve teraslalar ile muhteşem İstanbul manzarasını buluşturduk. İstanbloom projemizle İstanbul'a sembol bir proje kazandıracağımızı düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05