İstanbul Lounge'da teslime özel kampanya

İstanbul Lounge'da teslime özel kampanya

 

Halkalı’da Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve ana arterlere yakın konumuyla dikkat çeken İstanbul Lounge’ın sakinleri  Ekim sonu itibariyle anahtarlarını alarak evlerine kavuşmanın heyecanını yaşıyor.  
 
Eroğlu Gayrimenkul’ün merakla beklenen konut projesinde heyecan dorukta… İstanbul Lounge sakinleri Ekim sonu itibariyle yeni evlerine kavuşmanın coşkusunu yaşıyor.
 
Sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan İstanbul Lounge’da daire teslimleri D bloklardan başladı. Yeni yılı yeni evlerinde karşılamanın konforunu yaşayacak olan İstanbul Lounge’ın D blok sakinleri anahtarlarını teslim alırken, teslimat sırayla; C, B, A ve E bloklarla devam edecek. Dairelerin teslimatı yaklaşık 4 ile 6 hafta içinde tamamlanacak.
 
Açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzu, koşu ve yürüyüş yolları, bisiklet parkuru, cafe, farklı yaşlara yönelik oyun parkları, tenis kortu, basketbol sahası, mini futbol sahası, çocuk klübü, açıkhava tiyatrosu gibi sosyal alanları ve mimarisiyle farklı bir konsepte sahip olan İstanbul Lounge, Küçükçekmece Gölü’ne ve yapım aşamasında olan Marmaray Metrosuna yakınlığı ile de dikkat çekiyor.
 
Büyüklükleri 59 - 227 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar 792 adet daire bulunan projede sınırlı sayıda çok özel dubleks 4+1’ler de sahiplerini bekliyor. Bölgede yer alan yüksek blokların aksine insan ölçeğindeki boyutlarıyla, yaşayanlara gökyüzünün mavisini görme imkânı sağlayan mimarinin yanı sıra bazı evlerde göl manzarası bulunuyor.
 
Teslime Özel Faiz Kampanyası
 
Eroğlu Gayrimenkul’ün teslime özel kampanyasında, yüzde 0.64 faiz oranı ile 60 ay taksit veya aylık yüzde 0.74 faiz oranı ile 120 ay taksit seçeneği ile Banka Konut Kredisi imkanı sunuluyor. Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan bu ödeme sistemine ek olarak; Eroğlu Finansal Ödeme Sistemi ile yüzde 20 peşinat ve 24 ay vade farksız eşit taksitli ödeme fırsatı da veriliyor. İstanbul Lounge Projesi için  “Her şey Dahil Fiyatlar”  kampanyası da kısa bir süreliğine devam edecek olup; böylece hemen teslimli dairelerde KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedelleri ayrıca ödenmeyecek. 

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05