İstanbul Prestij Park fiyatlar

İstanbul Prestij Park'ta 3 oda 1 salon evlerin fiyatları 199 bin liradan başlıyor.
İstanbul Prestij Park fiyatlar
E-5 karayolu ile TEM Bahçeşehir bağlantı yolu kavşağında, Torium AVM metrobüs durağına 700 metre mesafede yükselen İstanbul Prestij Park, Esenyurt'ta inşa ediliyor. Yüzde 50'si satılan İstanbul Prestij Park'ın yüzde 75'i yeşil alana ayrıldı.
 
Yüksek standartlarda sosyal tesisler, okul, özel tasarım süs havuzları, açık ve kapalı yüzme havuzları ve spor alanlarıyla dikkat çeken İstanbul Prestij Park'ta açık ve kapalı otopark alanları mevcut. 
 
Her daireye ankastre mutfak ürünleri, beyaz eşya ve bağımsız klimanın verildiği İstanbul Prestij Park'ta 3 oda 1 salon evlerin fiyatları 199 bin liradan başlangıç gösteriyor. 
 
Kapalı devre güvenlik kameralı ve 24 saat kesintisiz güvenlik hizmetlerinin sunulduğu İstanbul Prestij Park'ta açık çocuk havuzu, Türk hamamları, saunalar, buhar odaları, mescit, squash salonları, sapor alanları, fitness center, pilates salonları, masa oyun alanları, bay ve bayan ısıtmalı kapalı yüzme havuzları sırlanıyor.
 
İstanbul Prestij Park'taki i evinizin her köşesi için en kaliteli malzemeler seçildi, buzdolabından kurutmalı çamaşır makinesine, klimadan, mikrodalgaya tüm ankastre ürünler; alanında uzman dekoratörlerce evinize özenle yerleştirildi. 

Paylaş:

HABERLER