İstanbul Prestij Park'ta fiyatlar 119 bin TL'den başlıyor !

İstanbul Prestij Park, İstanbul'un en çok yatırım alan bölgelerinden Beylikdüzü'nde yükseliyor.
İstanbul Prestij Park'ta fiyatlar 119 bin TL'den başlıyor !

 

“Huzurlu yaşam alanları” ilkesiyle insana ve değerlerine saygı duyan yapılar inşa eden, tasarımından işçiliğe, çevre düzenlemelerinden satışsonrasına kadar yaptığı her işte yıllardır üst düzey kalite standartları sunan BAKYAPI, onlarca projesinden edindiği tecrübe ve güç ile İstanbul’daki büyükprojesini hayata geçiriyor. 103.800 m2’lik alanda 26 blok ve 2 bin 392 konutluk dev proje ile “İstanbul Prestij Park”, İstanbul’un en çok yatırım alan bölgelerinden Beylikdüzü’nde yapılıyor. Birinci etap teslimleri Aralık 2014’te, ikinci etap teslimleri 2016 yılında gerçekleşecek projede; 4 adet kapalı yüzme havuzu, 600 metrekarelik Kids Club, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, 16 derslikli özel anaokulu ve ilköğretim okulu yer alıyor.

Uygun ödeme kolaylıkları

103.800 m2’lik alanda, 26 blok ve 2392 daireden oluşan  proje “İstanbul Prestij Park”; siz ve ailenizin tercihleri gözönüne alınarak tasarlandı. Önblokların 1+1 ve 2+1, diğer blokların ise 3+1 dairelerden oluştuğu projede;sosyal yaşam alanları da bay ve bayanların ister birlikte, isterlerse de ayrı ayrı yararlanabileceği şekilde tasarlandı. Daire fiyatları 119.000 TL ile 249.000 TL arasında değişen projede uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. “Prestij” sahibi olmak isteyenler, %18’lik konut KDV’sinin yalnızca %1’ini ödüyor. Sadece müşterilerine değil,iş ortaklarına da güven veren Proje de Türkiye’nin en büyük bankalarından  uygun koşullarda banka kredisi alınabiliyor.

Projede Akbank, Garanti Bankasıve İş Bankası’ndan düşük kredioranları ile ödemeler yapılıyor.

Beylikdüzü’nde yeni başlangıçlar için her şey hazır

20 yıldır müşterilerinin güvenine layık hizmetler sunan BAKYAPI GRUP tecrübesi ile dünyanın en güzel şehrinde huzurlu bir hayat sunuyor ve “İstanbul Prestij Park” ile hayallerinizi gerçekleştiriyor. Ruhsatı alınmış ve Büyükşehir Belediyesi onaylı “İstanbul Prestij Park”ta yaşamaya karar verdiğiniz anda, gelecekteki yaşamlarının garantisini “kat irtifak tapusu”yla sağlıyor.Yapılacak dairenizin adres, blok hatta kapı numaralarına kadar tüm detaylarının yer aldığı “kat irtifak tapusu” ile prestijli bir geleceğin ayrıcalıklarını sunuyor.

Ulaşım stresine son

Karmaşadan uzak olup istediğiniz yere kolayca ulaştıran konumuyla şehrin ana arterlerinde, E-5 ve TEM Bahçeşehir yolunun kesiştiği noktadaki konumuyla hem aracınız, hem de toplu taşıma ile gideceğiniz yere kolayca ulaşabileceğiniz alternatifler Bakyapı İstanbul Prestij Park’ta. Torium metrobüs durağı 700 m, Torium Alışveriş Merkezi 500 m, Media Markt & Carrefour 1 km, dünyanın en iyi alışveriş merkezi seçilen Marmara Park 1,5 km, Tüyap Fuar Alanı 6 km ve Atatürk Havalimanı 12km uzaklıkta olan İstanbul Prestij Park konuklarına stressiz yaşamı sunuyor.

Her detay lüksü hissettiriyor

İstanbul Prestij Park’ta sadece mutfağın değil, evlerin tamamında her detay lüksü hissetmeniz için uzman dekoratörlerce tasarlandı. Evin her kösesi için 1.sınıf malzemeler seçildi. Buzdolabından çamaşır makinesine, fırından mikrodalgaya tüm ankastre ürünler mutfağınızda sizi bekliyor ayrıca klima, görüntülü intercom sistemi, wireless internet dekoratif duvar kağıtlarıevinizin tüm ihtiyaçlarını tamamlıyor.


“Sosyal Tesisler” ile dinlenmeve eğlenme sırası sizin oluyor

İstanbul Prestij Park’ın yüzde 75’i yeşil alanlara ayırarak profesyonel peyzaj düzenlemesi ilekonuklarına doğanın tadını çıkartmalarını amaçlıyor. Yaşamınıza keyif katacakher türlü aktivite, İstanbul Prestij Park’ın 1750 m2’lik sosyal tesislerinde yer alıyor. İster havuzda ya da spor sahalarında formunuzu koruyun; isterseniz Türk Hamamı, sauna ya da buhar odasında ruhunuzu dinlendirin. Tercihe göre ortak kullanımlı veya bay ve bayanların ayrı ayrı yararlanabileceği havuzlar, spor alanları, açık çocuk havuzu, mini futbol, basketbol, voleybol,tenis, Türk Hamamı, sauna, buhar odası, fitness ve Kids Club ayrıcalıkları ile İstanbul Prestij Park, konuklarına “prestij”li ve konforlu bir hayat sunuyor.


Küçük konuklar Kids Club’ta hem eğleniyor hem öğreniyor

Çocukların hem sosyalleşeceği, hem de sağlıklı gelişimlerine katkısağlayacak bir dünya kuran “Kids Club” İstanbul Prestij Park’ta küçük misafirlerini ağırlıyor. Alanında uzman eğitimcilerden oluşan kreş, sadece çocuklarınıza ayrılmışoyun alanları ve yüzlerce oyuncakla; çocuklarınızın hem eğleniyor hem öğreniyor.

Her detayın titizlikle planlandığı “Güvenlik” altyapısı

Olası bir deprem anında tehlikeyi ortadan kaldıracak, fore kazıklarla desteklenmiş radye plak tipi temelin üstüne, yeni nesil inşaat malzemeleri kullanılarakinşa edilen İstanbul Prestij Park’ta kişisel güvenliğiniz için de herşey düşünülmüştür. 7/24 görev yapacak özel güvenliğin yanında, kapalı devre güvenlik kameraları tüm olası tehlikeleri size ulaşmadan durduracak güvenlik alt yapısı tasarlandı.

Ayrıcalıklı “Profesyonel Tesis Yönetim İşletmeciliği”

Yaşam kalitenizi artıracak her ayrıntının uzmanlar tarafından yönetildiği, her şeyiyle mükemmel ve dolu dolu  bir hayat İstanbul Prestij Park’ta sizi bekliyor. “Yönetim hizmetleri”, “temizlik hizmetleri”, “teknik bakım veonarım hizmetleri”, “bahçe bakım hizmetleri”, “haşere kontrol hizmetleri”,“spor eğitmeni ve sosyal tesis hizmetleri” ve “kılavuz rehber hizmetleri” ile yaşam kalitenizi artıracak her ayrıntının uzmanlar tarafından yönetildiği “Prestij Park”ta konuklar hayatın keyfine doyuyor.


Paylaş:

HABERLER