İstanbul Sarayları’nda ikinci etap teslimleri başladı!

Boğaziçi’nin muhteşem dokusundan esinlenerek Sinpaş GYO tarafından projelendirilen İstanbul Sarayları’nın ikinci etap teslimleri başladı.
İstanbul Sarayları’nda ikinci etap teslimleri başladı!

Projeleriyle yer aldığı her semte değer katan ve oluşturduğu farklı konsept projelerle gayrimenkul sektörünün en büyükleri arasında yer alan Sinpaş GYO, ikinci saray yaşamını başlatan projesi İstanbul Sarayları’nda ikinci etap ev teslimleri başladı.

Şehre yüzyıllar boyu hükmeden saraylardan ve çevresindeki semtlerden esinlenilerek modern mimariyle yeniden yorumlanan Çırağan, Yıldız, Dolmabahçe Sarayları, Fethipaşa ve Sultantepe Koruları, Kuzguncuk, Paşalimanı, Salacak gibi eski semtlerin modern uygulamalarının olduğu projede sadece saraylar değil, saray hayatının diğer güzelliklerini yansıtan yalılar da bulunuyor. Saray mimarisine has özel bahçeler, çeşme ve şadırvanlar, cihannümalar, yüksek tavanlı giriş ve kat holleri, büyük ve görkemli kapılar saraylar şehrine çağıran mimari detaylardan bazıları...

Saray lüksü modern yaşamın hızıyla birleşiyor

İstanbul’un en gözde yeni yerleşim birimlerinden biri olarak öne çıkan Küçükçekmece’de Bosphorus City’ye komşu olan İstanbul Sarayları, şehrin ana arterlerine, raylı sistem ve havaalanına yakınlığı ile de kolay ulaşım ve hız ihtiyacına saray ihtişamını getiriyor. Bahçeşehir’e 8 kilometre mesafede bulunan Mahmutbey gişelerini geçmeye gerek bırakmayan konumu ile trafikte harcanan süreyi minimuma indiren İstanbul Sarayları, Atatürk Havaalanı'na sadece 10 dakika mesafede bulunuyor.

Bahçeşehir Kolejleri, İstanbul Sarayları’nın yanı başında

Sinpaş GYO’nun Bahçeşehir Kolejleri ile başlattığı iş birliği, İstanbul Sarayları projesinde de devam ediyor. Türkiye’nin ilk konsept konut projesi olan ve ikinci Boğaz yaşamının başladığı Bosphorus City’ye komşu olan İstanbul Sarayları, yanı başında yer alan Bahçeşehir Kolejleri anaokulu ve ilköğretim okulu inşaatı ile projedeki çocukların eğitim ihtiyacına da çözüm sunuyor. Bahçeşehir Kolejleri, Eylül 2013’te İstanbul Sarayları’na komşu 10 bin metrekarelik ilköğretim okulu ile hizmet vermeye başlayacak.

Saray bahçelerini kıskandıran özgün mimari

İstanbul Sarayları, Boğaz’ın incisi saray ve yalılarda olduğu gibi manzara etkisi ve mahremiyeti gözeterek birbirinden farklı zengin çeşitlilikte özel yaşam alanları sunuyor. Sahil şeridi boyunca tasarlanan seyir alanları, her noktadan Boğaz'ı görecek şekildeki bina yerleşimleri, “su-koru-meydan” üçlemesinin sunduğu modern saray hayatı projenin ayrıcalıklarından sadece birkaçını oluşturuyor.

Yedi tepeli kentin simgeleri arasında bulunan Kız Kulesi, güzelliğiyle şiirlere konu olan Salacak ve proje için özel olarak tasarlanan Boğaziçi Meydanı da saray semtlerinin ve meydanlarının kendilerine has güzelliklerini taşıyor.

Sinpaş GYO kalitesiyle sarayda yaşamak böyle kolay olur

“Evde mutluluk böyle olur” diyen Sinpaş GYO, ödeme planlarıyla da mutlu ediyor. Fiyat aralıkları, 323 bin 558 TL ile 1 milyon 787 bin 325 TL arasında değişen İstanbul Sarayları’nda, vade farksız yüzde 20 peşin, 1 yıl sonra yüzde 20 ara ödeme ve kalan bakiyeyi de 72 ay sıfır faizli banka kredisiyle ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. 1200 konuttan oluşan İstanbul Sarayları, 62 farklı ev seçeneğiyle zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Projede 1+1'den 6+1'e kadar daireler ile 5+2 müstakil yalılar bulunuyor.

Sinpaş GYO Çağrı Merkezi: 444 1 440

İstanbul Sarayları Galeri: (0212) 678 30 70

www.facebook.com/sinpasgyo

 www.twitter.com/sinpasgyo    

www.sinpasgyo.com.tr

www.istanbulsaraylari.com


Paylaş:

HABERLER