İstanbul Suites 122 bin 550 TL'ye!

Rumeli Gayrimenkul tarafından Küçükçekmece'de inşa edilen Istanbul Suites'in inşaat çalışmaları hızla devam ediyor
İstanbul Suites 122 bin 550 TL'ye!

İstanbul'un ikinci Maslak hattı olarak nitelendirilen Basın Ekspres yolu üzerinde bulunan Istanbul Suites, çarpıcı mimarisi, geniş sosyal imkanları ve merkezi konumuyla sakinlerine seçkin bir yaşam tarzı vaat ediyor.
 
Istanbul Suites'in inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bölgenin değerine değer katan ayrıcalıklı mimarisi, eşsiz konforu ve tüm ayrıntıları özenle tasarlanmış lüks daireleriyle dikkatleri üzerine çeken Istanbul Suites, Küçükçekmece'de yeşillikler içinde yaşamayı tercih edenlere beş yıldızlı otel konforunda ayrıcalıklı bir hayat sunuyor. İnşaat çalışmalarının start almasıyla birlikte yoğun taleple karşılaşan Istanbul Suites, İstanbulluları İstanbul içinde seçkin ve yeni bir yaşam tarzına davet ediyor.   
 
Gayrimenkul eksperleri tarafından İstanbul'un ikinci Maslak bölgesi olarak nitelendirilen Basın Ekspres yolu üzerinde yer alan Istanbul Suites, projenin start almasıyla birlikte yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan projelerin başında geliyor. Özellikle havalimanı yöneticileri, pilot, kabin memuru ve bölgede faaliyet gösteren kuruluşların üst düzey yöneticileri tarafından tercih edilen Istanbul Suites, bölgenin yakın gelecekte yapacağı yüksek primi değerlendirmek isteyen yatırımcılara eşsiz fırsatlar sunuyor. Lüksü ve konforu ayrıcalıklı olmaktan çıkaran proje kapsamında daire fiyatları sıfır faiz uygulamasıyla 122 bin 550 TL'den başlıyor.
 
Bölgenin en prestijli projesinin çalışmalarını hızla yürüttüklerini belirten Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. Satış Koordinatörleri Yasemin Başaraner ve Janet Levi, Istanbul Suites'in yalnızca birkaç aylık süre zarfında yüzde 30 oranında prim yaptığını, proje tamamlandığında sakinlerine ve yatırımcılara yüzde 100 oranında kazanç sağlayacağının altını çiziyorlar.
 
Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. tarafından 8 bin 940 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen 10 katlı residence projesi Istanbul Suites, her biri eşsiz güzellikte 194 daireden oluşuyor. Katlarda teras bahçeleri, gün ışığını ayarlayabilen yatay hareketli teak panjur sistemi, her daire için özel otopark, ziyaretçi otoparkı, 24 seçkin mağazadan oluşan AVM, 7/24 A sınıfı güvenlik ve her türlü concierge hizmeti Istanbul Suites'in sunduğu ayrıcalıklar arasında bulunuyor.
 
Merkezi konumuyla da sakinlerine büyük avantaj sağlayan Istanbul Suites, TEM ile E-5 karayolları arasında, Basın Ekspres ve Deniz Bağlantı Su Yolu'nun hemen üzerinde, Atatürk Havalimanı, 212 İstanbul Power Outlet, Metro Grosmarket, Star City, Masko, İstoç, Kuyumcukent, Dünya Ticaret ve Fuar Merkezi, Airport AVM gibi merkezlere yalnızca birkaç dakikalık mesafesiyle bölgenin en merkezi lokasyonunda yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER