İstanbul Suites'te 211 bin 200 TL'ye 2+1!

İstanbul Suites'in yapımı için start veren Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, yaşam ve iş merkezinden yatırım amaçlı konut alanlara özel günlük, haftalık, aylık ya da dönemsel kiralama hizmeti sunuyor
İstanbul Suites'te 211 bin 200 TL'ye 2+1!

Tüm ayrıntıları özenle tasarlanmış lüks daireleri, eşsiz konforu ve ayrıcalıklı mimarisiyle bulunduğu bölgenin değerine değer katan Istanbul Suites'i hayata geçiren Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, yatırımcılara özel bir hizmet sunarak daireleri günlük, haftalık, aylık ya da dönemsel kiralama imkanı da sağlıyor.
 
Rumeli İstanbul Suites projesinde 43 metrekarelik stüdyolar 141 bin 900 TL'den, 64 metrekarelik 1+1'ler 211 bin 200 TL'den, 85 metrekarelik 1+1'ler 280 bin 500 TL'den, 107 metrekarelik 2+1'ler 333 bin 100 TL'den, 128 metrekarelik 2+1'ler 422 bin 400 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yüzde 35 peşinatla 15 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Diğer bir ödeme koşuluna göre; yüzde 50 peşinatta 24 ay faizsiz vadelendirme yapılıyor.
 
Bölgenin en ayrıcalıklı lokasyonunda yer alması ve havalimanına olan yakınlığı nedeniyle önemli bir ayrıcalığa sahip olan Istanbul Suites, bölgede konaklamak isteyenlere otel hizmeti de sunacak. Yoğun talepten Istanbul Suites yatırımcıları da yararlanacak ve Rumeli Gayrimenkul Yönetimi'nin idaresinde yatırımcılar konutlarını belli bir süreliğine ya da süresiz kiraya verme avantajına sahip olacaklar.
 
Bölgede lüks konaklama imkanlarının kısıtlı olduğunu vurgulayan Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, Istanbul Suites'in bu anlamda bölgede rakipsiz olduğunu, merkezin yıldızlı konaklama talebine yanıt verebilecek konfora ve lükse sahip olmasını ise yatırımcı lehine değerlendireceklerini belirtiyorlar. Havalimanına yakın bir lokasyonda yer almalarının da önemli bir avantaj olduğunu ifade eden Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, tamamlandığında yüzde 100 kazandıracak olan Istanbul Suites'in önemli bir kira geliri sağlayarak da yatırımcısına kazanç sağlayacağının altını çiziyorlar.
 
Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. tarafından 8940 m2'lik alan üzerinde inşa edilen 10 katlı residence projesi Istanbul Suites, her biri eşsiz güzellikte 194 daireden oluşuyor. Katlarda teras bahçeleri, gün ışığını ayarlayabilen yatay hareketli teak panjur sistemi, her daire için özel otopark, ziyaretçi otoparkı, 24 seçkin mağazadan oluşan AVM, 7/24 A sınıfı güvenlik ve her türlü concierge hizmeti Istanbul Suites'in sunduğu ayrıcalıklar arasında bulunuyor.
 
Merkezi konumuyla da sakinlerine büyük avantaj sağlayan Istanbul Suites, TEM ile E-5 karayolları arasında, Basın Ekspres ve Deniz Bağlantı Su Yolu'nun hemen üzerinde, Atatürk Havalimanı, 212 İstanbul Power Outlet, Metro Grosmarket, Star City, Masko, İstoç, Kuyumcukent, Dünya Ticaret ve Fuar Merkezi, Airport AVM gibi merkezlere yalnızca birkaç dakikalık mesafesiyle bölgenin en merkezi lokasyonunda yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER