İstWest 168 Bin TL'den Başlıyor

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi, Bahçelievler Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlanan, FerYapı ve Boyner Holding işbirliği ile yeni yaşam merkezi olacak “İSTWEST”projesi %1 peşinat ile 18 ay sonra ödeme seçenekleri sunuyor!
İstWest 168 Bin TL'den Başlıyor

Boyner Holding'in Bahçelievler Basın Ekspres Yolu üzerindeki 70 dönümlük Altınyıldız arazisi üzerinde FerYapı ve Altınyıldız A.Ş. iştiraki Altınyıldız Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.  tarafından geliştirilen ve DBArchitects tarafından mükemmeliyetçi bir anlayışla tasarlanan, iyi yaşamak isteyenlerin yeni adresi İstWest projesi; konut, rezidans, içerisinde barındırdığı restoran ve dükkanlardan oluşan İstWest Meydan ile İstanbul'un en iyi yaşam projesi olmayı hedefliyor.

Teknolojinin son imkanlarından yararlanarak, birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilen İstWest’de 14blok, 470 adet rezidans, 512 adet konut ve İstWest Meydan’da 73 adet ticari alan bulunduruyor.
 
İstWest 168.000 TL’den başlayan fiyatlarla, %1 peşinat ödeyip kalan banka taksitlerini de 18 ay sonra ödeme seçenekleri sunuyor. Toplam 230.000 m2’lik inşaat alanının içindeki satılabilinir 130.000 m2 alanda, stüdyo daireden,  4+1’e kadar daire seçenekleri bulunduruyor. İstWest, mimarisi, geniş yaşam alanı, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak sosyal donatıları ve doğayı şaşırtıcı bir şekilde yaşamınıza kazandıracak ekolojik düzenlemeleri ile birleşen şehir yaşamı ile bildiklerinizi farklı bir boyuta taşıyacak. İnşaat sektöründeki uluslararası deneyimi, doğanın ve teknolojinin sunduğu olanakları bütünleştiren proje anlayışı ile farklı ve renkli bir yaşam merkezi yaratıyor.
 
Tamamı rezidans özelliğine sahip stüdyo dairelerden, 4+1’lere kadar istediğiniz genişlikte ve her daireye minimum bir araçlık otopark imkanı sağlayan İstWest, geniş sosyal imkanları olduğu bir hayat sağlayan mimari yapısı, açık ve kapalı yüzme havuzları ile kendinizi şımartabileceğiniz birçok detayı sizin için düşündü.
 
Satışa çıktığı ilk 4 günde projedeki  1+1 ve stüdyo dairelerin tamamı satılan ve son rezidans blogunun da satışa çıktığı İstWest’in son etabında da stüdyo ve 1+1 daireler ve İstWest Meydan dükkan satışları ile “İyi Yaşam” arayan yatırımcılarını ve iyi yaşamayı seçenleri bekliyor.
 
%1 peşinatla 168.000TL’den başlayan fiyatlarla “İstWest”de konut sahibi olun, ödemeye 18 ay sonra başlayın!

Proje detayları için tıklayın


Paylaş:

HABERLER