İstwest'de 232 Bin TL'den başlayan fiyatlarla...

İstwest'te ev sahibi olmak isteyenler peşinatlarını da banka taksitlerini de Ocak 2014'te ödemeye başlıyor.
İstwest'de 232 Bin TL'den başlayan fiyatlarla...

FerYapı – Boyner girişimiyle hayata geçirilen İstWest, ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sunmaya devam ediyor. “Zor beğenirim, kolay ödemek isterim” diyen ve ev sahibi olmak isteyenler peşinatlarını da banka taksitlerini de Ocak 2014'te ödemeye başlıyor.
 
İstWest'e özel kampanya kapsamında taksitlerinizi öderken de  60 ay vade ve yüzde 0,53 faiz oranı ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. İstwest'te minimum daire fiyatı 232.890 TL- maksimum daire fiyatı ise 1 milyon 290 bin 330 TL arasında değişiyor.
 
1+0 ve 1+1'den oluşan 1. etap konutların Haziran sonunda diğer dairelerin ise Ağustos ayı sonunda teslim edeceği projede ödemesini 2014 yılında yapacaklar bu yaz evine taşınabiliyor…
 
4.500 m2 büyüklüğündeki kapalı sosyal tesisi ve 70.000 m2'de sadece 1.000 konutun yer almasıyla diğer projelerden ayrışan İstWest ‘in yeni kampanyası ile dileyenler bu yaz evlerine taşınabiliyor. Rahat ulaşım imkânları ve şehrin kalbinde yer alan eşsiz lokasyonuyla satışa çıktığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gören İstWest'te stüdyodan 4+1'e kadar birçok daire tipiyle farklı yaşam alanları sunuluyor.
 
Zor beğenenler İstWest'e bayılacak!
 
İstWest 'in hemen altında kapılarını açacak olan ve üstü açık mimarisi ile benzersiz bir alternatif sunan İstWest Alışveriş Meydanı da zor beğenenler için ayrıcalıklı bir özellik olarak ön plana çıkıyor. 70 ile 3bin metrekare arasında değişik çözümler sunan İstWest Alışveriş Meydanı; içindeki şık kafeleri, restoranları ve alışveriş imkânlarıyla bölgede fark yaratıyor. Sosyal yaşam alanları ile dikkat çeken İstWest; şehrin merkezindeki eşsiz konumu, prestijli mimarisi, her yaş grubundan çocuklar için özel oyun alanları, yetişkinler için geliştirdiği sosyal donatıları, özel peyzaj düzenlemeleriyle doyasıya yeşil alanları, kış bahçesi, zen bahçesi, meyve bahçesi, yürüyüş parkurları, evcil hayvan parkı, 5 farklı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, 7 gün 24 saat çözüm sunan Back Up Concierge hizmeti ve İstWest Alışveriş Meydanı ile Avrupa yakasının en prestijli projesi olarak göze çarpıyor.
 
İstWest İletişim Bilgileri;
 
Web: http://www.istwest.com/
 
Telefon: 0212 552 09 09


Paylaş:

HABERLER