İz Tower Yılbaşında Teslim Ediliyor

EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, İz Tower projesinin yılbaşında teslim edileceğini, İz Park'ta ise inşaat çalışmalarının devam ettiğini açıkladı..
İz Tower Yılbaşında Teslim Ediliyor

Egeyapı Group tarafından Kartal'da yükselen İz Tower ve İz Park projeleri konumu nedeniyle ilgi görüyor.

Kadıköy-Kartal metro hattına yakın mesafede bulunan proje, Anadolu Adliye Sarayı'na yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 5 bin 200 metrekare arazi üzerine inşa edilen İz Tower, 21 kat, 163 daire ve 8 ticari üniteden oluşuyor. Projede 60 ve 65 metrekarelik iki tip 1+1'in yanı sıra 96-98 metrekarelik iki tip 2+1 ve 108 metrekarelik dubleks loft daireler bulunuyor. İz Tower'da sadece yüzde 1 ön ödeme yaparak yüzde 34'lük peşinatı faizsiz teslim tarihine ötelenebiliyor. Geriye kalan yüzde 64'lük kısım için ise aylık bin 250 TL'den başlayan taksitlerle ödeme imkânı sağlanıyor. Kartal'da 15 katlı iki ofis kulesinden oluşan İz Park'ta 44.5 metrekareden 640 metrekareye kadar çıkan ofislerin fiyatı 262 bin TL'den başlıyor.
 
YILBAŞINDA TESLİM EDİLİYOR
EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, "İnşasını büyük ölçüde tamamladığımız ve yalnızca ince işçiliği üzerine çalıştığımız İz Tower'ı yılbaşı itibariyle teslim ediyoruz. Farklı ofis ihtiyaçlarına cevap verecek İz Park'ta ise inşaat, tüm hızıyla sürüyor. Yatırımcılara büyük avantaj sunuyoruz. Kadıköy - Kartal Metro Hattı, çok yakın bir zamanda hizmete giriyor. Türkiye'nin en büyük adliyesi olacak Anadolu Adliye Sarayı da yakın bir zamanda faaliyet vermeye başlayacak. Dolayısıyla, bölgeye ulaşım açısından sağlanacak kolaylıklar doğrultusunda yatırımcıları İz Tower ya da İz Park'tan konut ya da ofis sahibi olmaya davet ediyoruz" dedi.


Paylaş:

HABERLER