JLL Türkiye terfilerle daha da güçlendi

JLL Türkiye rüya takımını kurdu
JLL Türkiye terfilerle daha da güçlendi

Küresel deneyimini Türkiye’deki faaliyetlerine yansıtan JLL Türkiye, başarılara imza atarak büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Rusya ve Londra’da düzenlenen terfi paneline katılan yöneticiler, üst düzey görevlere yükseldi ve JLL Türkiye’nin rüya takımı kurulmuş oldu. Dört ayrı iş kolunun yöneticileri “Direktör” görevine getirildi.

Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler veren ve yatırım yönetimi danışmanlığı sunan JLL Türkiye, rüya takımını kurdu. Zorlu Center, İstinyePark ve Levent 199 gibi başarılı projelere imza atan JLL Türkiye’de, Direktör ve Yardımcı Direktör seviyelerinde toplam 11 terfi gerçekleşti.  

75 ülkede, 200 kurumsal ofisi ve 53.000 çalışanıyla müşterilerinin yerel, bölgesel ve küresel ihtiyaçlarına cevap veren JLL’in her yıl genişleyen Türkiye ekibinden aday gösterilen yöneticiler, Rusya ve Londra’da düzenlenen terfi paneline katıldı. JLL Türkiye’nin Perakende Hizmetleri’nden Sayat Delice, Mülk Yönetimi’nden Nevzat Yavan, Kurumsal Çözümler’den Ümit Kurt ve Sermaye Piyasaları’ndan İdil Hamzadi, bir üst unvana terfi ederek “Direktör” görevini aldılar ve İcra Kurulu’na dâhil oldular.


Paylaş:

HABERLER