Karmir Life Kişiye Özel Ödeme Sistemi İle Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor

Kayseri Konut Projelerinde Karmir Life Farkı
Karmir Life Kişiye Özel Ödeme Sistemi İle Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor

Kayserililer’e doğa ile iç içe modern bir hayat tarzı sunan “Karmir Life”, hayallerindeki eve sahip olmaları için yeni bir sistem geliştirdi. Karmir Life Kişiye Özel Ödeme Sistemi ile, ödeme planı ve seçenekleri birlikte oluşturularak, bu özel projede ev sahibi olma imkanı sunuyor. Peşinatsız, peşin ödeme indirimi, vade gibi pek çok seçeneğin yer aldığı sistemde insanlar kendilerine uygun bir ödeme planı oluşturabilecekler.

“Özgürce Yaşa, Özgürce Öde” mottosuyla Kayserililer’e, kendi ödeme planlarını hazırlayarak hayallerindeki eve, kendilerine uygun ödeme seçenekleri ile kavuşma imkanı sunan “Karmir Life” projesi, tümü 4+1 olan 40 daireden oluşuyor. Bu sistemle insanlar, hem hayalindeki eve ulaşmanın mutluluğunu hem de istediği şekilde ödemenin rahatlığını yaşayacaklar. 

Karmir Yapı Halkla İlişkiler Müdürü Eda Murat; "Karmir Yapı'nın kuruluş amacı, insani ihtiyaçların ticari beklentilerden daha üstün tutulduğu projeleri hayata geçirmekti. Bu kapsamda, kişiye özel ödeme sistemimiz ile kişinin en rahat edeceği ödeme planını seçmesini ve ev sahibi olurken ekonomik olarak zorlanmamasını sağlıyoruz. Değişen global koşullar içinde herkesin kendine has ödeme koşulları olduğunu bilinciyle, bu projede yer almak isteyenlerle ödeme planlarını birlikte hazırlıyoruz. Böylece, istedikleri eve istedikleri koşullarda sahip olma imkanı sunuyoruz." şeklinde konuştu.

7.100 m²'lik alan üzerine kurulu olup, sitenin % 85'I yeşil alandan oluşan Kayseri'nin ilk gerçek site projesi “Karmir Life”; 700 m² yapay göleti, yürüyüş parkurları, açık toplantı alanları, çocuk parkları, spor alanları ve her dairede iki araçlık kapalı ve açık otopark imkanı ile modern hayatın gerektirdiği her türlü imkanı sunuyor. 


Paylaş:

HABERLER