Kartal Asia Residence 249 bin 768 liradan başlıyor!

Çifçi Çelebi Yapı güvencesiyle İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da butik, çok özel bir proje olan Asia Residence ile yükseliyor.
Kartal Asia Residence 249 bin 768 liradan başlıyor!

Metrekare birim fiyatlarının 3 bin 600 liradan başlangıç gösterdiği projede şimdi alıp 5 yıl sonra ödeme fırsatı sunuluyor. Direler 249 bin 768 liradan başlıyor.

Çifçi Çelebi Yapı 20 yıllık tecrübesiyle farklılık oluşturan bir projeye daha imza atıyor. Asia Resindence projesi hem konut hem de home-office olarak kullanabileceğiniz modern bir yaşamın kapılarını aralıyor. Asia Residence, mağaza ve iş yerleri ile hem konut hem ofis olarak ulaşım hatlarının tam orta noktasında bulunuyor.

Son yıllarda büyük bir hızla gelişen ve İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da inşa edilen Asia Residence, mimarisi ve konforlu yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. 3'ncü kattan itibaren panaromik Deniz ve Adalar manzarasının sunulduğu proje 2 blokta toplam 107 daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 tipteki daire, Home-Office ve 1200 metrekare ticari alan seçenekleri ile her yaşam tarzı için ideal çözümler sunuyor.

Metrekare birim fiyatlarının 3 bin 600 liradan başlangıç gösterdiği projede

70 metrekarelik 1+1 home-office daireler 249 bin 768 liradan,

100 metrekarelik 2+1 daireler 357 bin 876 liradan

130 metrekarelik 3+1 konutlar ise 467 bin 928 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Üstelik projede şimdi alıp 5 yıl sonra ödeme fırsatı sunuluyor. Kişiye özel ödeme planlarının sunulduğu projede sıfır faizle 36 ay vade imkanı bulunuyor.

Asia Residence, E-5 karayolu üzerinde, Soğanlık ve Kartal Köprüsü metro istasyonlarının tam ortasında , Sabiha Gökçen Havaalanına 10 dakika, Boğaziçi Köprüsüne 20 dakika, Sahilyoluna 5 dakika mesafede ve dünyanın en büyük adliyesinin yanı başında olup Kartal Araştırma Hastanesi ile Kartal Kalp-Göğüs Mrk. Hastanesine 5 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

Asia Residence projesinin sosyal donatıları arasında 24 saat güvenlik, fitness, sauna, buhar odası, soyunma odaları, açık havuz, basket sahası, çocuk oyun alanları, iki kule arasında dinlenme yeri, botanik teras bahçe katı ile misafir otopark, resepsiyon, 24 saat concierge, valet parking ve kafeterya bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER