Kartal Kule projesinde metrekaresi 5 bin 500 TL'ye!

Tüm lüks ve prestijli hizmetlere rağmen son derece düşük aidat ödeyeceksiniz. Binanın etkin masraf denetim ve gelir yönetim sistemi dahilinde tüm ortak alan kira getirileri kullanılarak Kartal Kule sakinleri için çok düşük aidat seviyeleri hedefleniyor
Kartal Kule projesinde metrekaresi 5 bin 500 TL'ye!

22 katlı tek bloktan meydana gelen Kartal Kule, 100 metre yüksekliğe sahip. 2011 Kasım'da yapımına başlanan Kartal Kule'de yaşam 2013 Kasım'da başlayacak. Mimari tasarımında Ömer Çamoğlu imzasını taşıyan Kartal Kule, EA İnşaat tarafından inşa ediliyor.
 
Kişiye özel ödeme planının oluşturulduğu Kartal Kule'nin arsa alanı 5 bin 200 metrekare. 32 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Kartal Kule'de 205 ofis bulunuyor.
 
Tüm lüks ve prestijli hizmetlere rağmen son derece düşük aidat ödeyeceksiniz. Binanın etkin masraf denetim ve gelir yönetim sistemi dahilinde tüm ortak alan kira getirileri kullanılarak Kartal Kule sakinleri için çok düşük aidat seviyeleri hedefleniyor.
 
Kartal Kule'nin sunacağı hizmetler bununla da sınırlı kalmıyor, back office ve concierge hizmetleriyle de Kartal Kule sakinlerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapıları açılıyor. Bu ayrıcalıklı dünyada motor yat ve speed boat ile İstanbul'un her yerine deniz ulaşımından, VIP limuzin araçlarla 24 saat transfer servisi gibi hizmetler de var.
 
Kartal Kule içerisinde kuaför, lostra salonu, kuru temizleme, terzi, eczane ve banka ATM'lerinin yanısıra özel acil sağlık, adliye sarayına kesintisiz shuttle servisi, vale parking, copy center, hobi odaları, kütüphane ve bir çok donanım ve hizmet bulunuyor.
 
Penceresi açılmayan Plaza anlayışını değiştiren Kartal Kule'de her birimin kendine ait teras ve kat bahçesi bulunuyor. Tamamı güney cephesine konumlandırılmış birimler 6. Kattan itibaren deniz ve Adalar manzaralı. Manzara üst katlara çıkıldıkça 270 derece panoramik bir görüntü alıyor.
 
Kadıköy - Kartal Metrosu Soğanlık durağı çıkışında merkezi konumda bulunan Kartal Kule; E5 üzerinde, TEM'e 5 dk, Marinaya 5 dk, Sahilyoluna 2 dk, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 dk ulaşım mesafesinde yer alıyor.
 
Kartal Kule, 8000 personelin görev yapması ve günde 150.000 civarı kişinin ziyaret etmesi öngörülen, Cumhuriyet tarihinin en büyük kamu tesisi olan ve 360.000 metrekare kapalı alana sahip, dünyanın en büyük adliyesi Kartal Adalet Sarayı'nın yanı başında yükseliyor...
 
Tasarımıyla dünyanın en prestijli ödüllerinden biri kabul edilen "International Property Awards" Avrupa Gayrimenkul Ödülüne layık görülen Kartal Kule; hem konumu hem de kartal figüründen esinlenen mimarisiyle dikkat çekiyor.
 
Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 500 liradan başladığı Kartal Kule'de ofislerin büyüklükleri 55 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor.


Paylaş:

HABERLER