Kartal Kule'de 376 bin liradan başlayan fiyatlarla...

Kartal Kule projesinde fiyatlar 376 bin liradan başlıyor.
Kartal Kule'de 376 bin liradan başlayan fiyatlarla...

EA İnşaat tarafından Kartal'da konumlandırılan ve sadece ofislerden meydana gelen Kartal Kule projesinde fiyatlar 376 bin liradan başlıyor. 55 metrekare ile 100 metrekare ofislerin yer aldığı projede kişiye özel ödeme fırsatları da sunuluyor

EA İnşaat'ın, Beykonak Evleri gibi mimarisiyle dikkat çeken diğer bir projesi Kartal Kule sadece ofislerin yer aldığı bir yapı olarak göze çarpıyor. Deniz ve Adalar manzaralı ofislerin yer aldığı proje Adalet Sarayı'nın hemen yanında inşa ediliyor.

55 metrekare ile 1000 metrekare arasında ofislerin yer aldığı Kartal Kule'de kişiye özel ödeme seçenekleriyle 48 aya kadar taksit fırsatı sunuluyor. Ofis teslimlerinin 15 ay sonra gerçekleşeceği projede fiyatlar 376 bin liradan başlıyor ve ofislerin büyüklüğüne göre 7 milyon liraya kadar artış gösterebiliyor.

Kartal şeklindeki özgün tasarımıyla Avrupa Gayrimenkul Ödülü sahibi Kartal Kule'de tavan yükseklikleri 2.70 metre olarak tasarlandı.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika, TEM Otoyolu'na 5 dakika, marinaya 5 dakika, sahil yoluna 2 dakika mesafede konumlandırılan Kartal Kule aynı zamanda prim yapan bir projede olarak dikkat çekiyor.

İstanbul'un gelecekteki Merkezi İş Alanı olarak tasarlanan Kartal bölgesinde inşa edilen projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 16. Katın tamamını Re-Max Türkiye'nin satın aldığı projede teslimler 15 ay sonra gerçekleşecek.


Paylaş:

HABERLER