Kartal’da Royal Group hareketliliği devam ediyor...

Hızlı bir ivme yakalayan inşaat sektörü, 2017’in ikinci yarısında büyümesini sürdürüyor. Büyümenin kendini gösterdiği en hareketli bölge ise Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezi Kartal.
Kartal’da Royal Group hareketliliği devam ediyor...

Bu bölgenin en dikkat çeken projelerine imza atan Royal Group’ta ise satışlar hız kesmeden devam ediyor. Royal Garden Kartal Residence projesinde %70 satış oranına ulaşan firmanın farklı mimarisiyle dikkat çeken projesi Royal Marin Business Center’da ise satışların %75’i gerçekleşti.

Çağdaş mimari anlayışının önemli temsilcilerinden Royal Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli ile hem sektörü hem de Royal Group’un sektör içindeki konumu hakkında görüşlerini aktarıyor.

Türkiye inşaat sektörü hızlı bir yükselişte

Türkiye inşaat sektörünün son 15 yılda ciddi bir büyüme gösterdiği dile getiren Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli “İnşaat sektörü; canlı, hareketli ve likiditenin döndüğü bir sektör. Hatta bazı çevrelerde lokomotif sektör olarak da değerlendiriliyor. Özellikle büyük kentlerdeki kentsel dönüşüm hamleleri, inşaat sektörünün uzun bir süre canlı ve yüksek performansta devam edeceğine işaret ediyor. Biz de bu isabetli öngörüyle yapısal tedbirlerimizi alarak kendimizi geleceğe hazırlıyoruz. Sektörün; yakın, orta ve uzun vadedeki geleceğinin oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Ekonominin lokomotifi inşaat sektörü!

Kendisine bağlı 200’den fazla alt sektörün ürettiği mal ve hizmete talep yaratan inşaat sektörünün ekonomide itici güç olduğunu vurgulayan deneyimli iş adamı inşaat sektörünün giderek ivme kazandığını söyledi. Bu büyümenin hükümet politikaları ve uluslararası kredi kurumlarının kararlarının büyük ölçüde etkili olduğu ifade eden Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, “Türkiye gibi gelişmekte olan ülkeler için inşaat ekonomiyi domine eden bir sektördür.” İfadelerini kullandı.

Referandum sonrası sektör hareketlendi

Referandumun tüm sektörlerde olduğu gibi inşaat sektörünü de etkilediği söyleyen Tolga Çehreli “Ülkemizin içinden geçtiği siyasi çalkantılar elbette sektörümüzü etkiliyor. Referandum öncesinde bir durgunluk hakimdi. Fakat referandumdan sonra bu durgunluk bir nebze olsun hareketliliğe dönüştü. Ramazan ayında belli bir yavaşlama mevcut olsa da bayram sonrası için güzel ve olumlu sonuçlar yaşadığımızı söyleyebilirim.” dedi.

Yeni nesil bir mimari anlayışı geliyor

Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli değişen mimari anlayışı şu sözlerle ifade etti. “ Dünya hızlı bir dönüşüm evresi içinde. Bu dönüşümün gereği olarak yapılar değişiyor ve kalıplaşmış mimari anlayış yerle bir oluyor. Artık sınırların ötesinde ve kalıpların dışında bir mimari anlayışın egemenliği altındayız. Biz de tüm yapılarımızda bu felsefeyle ilerliyor ve ‘denenmemişi denemek’ için çalışıyoruz.”

Bir yaşam alanı değil bir yaşam tarzı vadediyoruz

Sınırların dışında mimari anlayışıyla fark yaratan Royal Group, Kartal ve çevresinde önemli projelere adını yazdırıyor. Birçok yönden rakiplerinden ayrılan ve Kartal’ın siluetini değiştirecek yapılara imzasını atan Royal Group’u bu kadar ayrıcalıklı kılan özelliği hayallerden ilham alması…  Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli bu konuyu şöyle açıklıyor. “Royal Group olarak farkımız, sadece iyi yapılar inşa etmek değil. Farkımız hayallerden ilham almak.  Siz hayaller kurarken biz o yapılardan ilham alarak yeni yaşam alanları inşa ediyoruz. Amacımız müşterilerimize sadece bir konut değil bir yaşam tarzı sunmak.”

Kartal’da çok önemli projelere imza attık

Son günlerde sıklıkla duyduğumuz ‘Kartal’ın silüeti Royal Group ile değişiyor.’ cümlesiyle adından söz ettiren projelere imza atan Royal Group tamamlanan projeler dışında 2 yeni projeyle daha geliyor. Tüm projeleri şu cümlerlere özetleyen Tolga çehreli bu konuda iddialı olduklarının da altını çiziyor. “Royal Garden Kartal projesiyle mutluluğu yeniden tanımlarken, Sky Blue Residence ile sizi ayrıcalıklı bir dünyanın kapısını aralamaya davet ediyoruz. Denenmemişi denemek ve kalıplardan sıyrılmak felsefesinin rehberlik ettiği yolculuğumuzda ise Royal Marin ile iş dünyasının dümenini Kartal’a çeviriyoruz.”

www.royalgroup.com.tr


Paylaş:

Haberler