Kartall Mesa Ön Talep Topluyor

Mesa İnşaat bu sefer de son günlerin gözde bölgelerinden Anadolu Yakası-Kartal'da yeni projeyi inşa etmeye hazırlanıyor.
Kartall Mesa Ön Talep Topluyor

Kartall Mesa olarak adlandırılan proje Kartal'da inşa edilecek.Tek kuleden meydana gelecek Kartall Mesa'da toplam 244 konut bulunacak.Şu an ön talep aşamasında bulunan Kartall Mesa projesi'nin bir ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

42 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve sektörde önemli bir yere sahip olan MESA  bu zaman kadar 7 milyon metrekare inşaat ve 60 bin adet konutun altına imzasını attı.42 yıllık zaman diliminde faaliyet alanını genişletip çeşitlendiren ve bir şirketler topluluğu kimliğine kavuşan MESA, bünyesinde 4000 çalışanı, 19 şirketi, biri ortak 8 tesisi, 4 ortaklığı ve 3 ortak girişimi barındırıyor.

Kartall Mesa olarak adlandırılan proje Kartal'da inşa edilecek.Proje toplamda 41.423 m2 inşaat alanına ve 73 milyon dolar proje değerine sahip.Tek kuleden meydana gelecek Kartall Mesa'da toplam 244 konut bulunacak.Projede yer alacak konut çeşitleri 1+1 , 2+1 , 3+1 olarak tasarlandı.Proje'de ki konutların 122 adedi  2+1 , 61 adedi 1+1  ve 61 adedi 3+1 olarak projelendiriliyor.

Şu an ön talep aşamasında bulunan Kartall Mesa projesi'nin bir ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor.Projenin 2013 Haziran ayında teslin edilmesi planlanıyor.

Çok değerli bir lokasyonda bulunan Kartall Mesa projesi'nin beklenenin üzerinde prim yapması düşünülüyor.


Paylaş:

HABERLER