Kartall Mesa'da ön satışlar başladı, 175 bin TL'ye

Bir süredir talep toplanan Kartal Mesa projesinde ön satışlar başladı. Projede ev fiyatları 175 bin liradan başlıyor
Kartall Mesa'da ön satışlar başladı, 175 bin TL'ye

32 katlı tek blok halinde tasarlanan Kartall Mesa projesinde ön satışlar başladı. 286 konuttan meydana gelen Mesa Kartal'ın yapımcısı Mesa Mesken Sanayii A.Ş. Projede dairelerin alanları 40 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiyor.
 
Mesa Kartall projesinde açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, tenis kortu, spor salonları, kafe toplantı odası, çocuk kulubü, hobi odası mevcut durumda.
 
Kartall Mesa'da alanları 61 metrekare olan 1+1 daireler 175 bin TL ile 217 bin TL, 73 metrekarelik 1+1 daireler 217 bin TL ile 279 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Projede fiyatlara yüzde 1 KDV ekleniyor. 18 ay sonra konut teslimlerinin başlayacağı Mesa Kartal'da dairelerin yüzde 50’lik kısmını 2+1 daireler, yüzde 25'lik kısımlarını ise 1+1 ve 3+1 daireler oluşturuyor.
 
Mesa Kartal projesinin tasarımı Tago Mimarlık tarafından yapıldı. Betonarme yapı, en yeni teknolojilerle depreme dayanıklı olarak tasarlandı. Basınçlandırılmış yangın merdiveninden, duman egzosuna kadar hiçbir detay atlanmadı. İtfaiye asansöründen, yangın algılama ve SPRINKLER söndürme sistemine kadar her şey düşünüldü.
 
Kartall Mesa'da her kata özel bahçeler, benzersiz çevre düzenlemesi, 310 araçlık kapalı otopark alanı bulunuyor.  E-5’in hemen yanında yükselen Kartall Mesa projesi Yakacık Metro İstasyonu'na 350 metre, Kartal Metro İstasyonu'na 950 metre, Pendik Marina'ya 8 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 kilometre mesafede bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER