Kavuklar Gayrimenkul'den İzmir'e 5 yılda 600 milyon dolarlık yatırım

İzmir'in en güvenilir ve en kaliteli projelerine imza atan Kavuklar Gayrimenkul, 5 yıl içinde gerçekleştirdiği 600 milyon dolarlık yatırımları ile İzmir'e değer katmaya devam ediyor.
Kavuklar Gayrimenkul'den  İzmir'e 5 yılda 600 milyon dolarlık yatırım

Ege Bölgesi’nin büyüme ve gelişme sürecinde İzmir’in sembolü olacak projeleri hayata geçiren Kavuklar, gayrimenkul ötesinde İzmirlilere yeni bir yaşam tarzı sunarken;  Ege Suits, Bayraklı Tower, Point Bornova gibi konforlu yaşama odaklı projeleri ile gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyor.

Yüzde 94 doluluk oranıyla yatırımcıların en çok tercih edilen adresi olmaya devam eden İzmir'in en akıllı ve en kullanışlı binası Bayraklı Tower, yatırımcıların taleplerini canlı tutan çalışma sistemiyle fark yaratmaya devam ediyor. 'Yaşam-Eğlence-Spor-Alışveriş' deneyimlerini bir arada sunan Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin kısa sürede gösterdiği satış başarısı ise Kavuklar Gayrimenkul Geliştirmenin İzmir'de yapacağı yeni yatırımlara yön veriyor.

Altındağ'a 1160 dairelik konut projesi

İzmirlilerin büyük ilgi gösterdiği Bayraklı Tower ve EGE Suits projesinin ardından, 2015 yılının 4. çeyreğinde tamamlanacak olan, 350 milyon dolar yatırımla AVM ve rezidanstan oluşan İzmir'in en büyük karma projesi Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi hızla devam ederken, şimdi de Altındağ'da 1160 dairelik konut projesine başlıyor.

Kavuklar, 150 milyon dolar yatırım yaptığı, Altındağ bölgesinin kentsel dönüşümüne yeni bir soluk getirecek olan yeni projesinde, toplu konutlarda da yüksek yaşam standartlarının uygulanabildiğini göstermeyi hedefliyor. 

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk, Altındağ projesiyle ilgili yaptığı açıklamada "2015'te de İzmir'in en büyük gayrimenkul geliştirme şirketi olmaya devam ederken, İzmir'de daha önce gerçekleşmeyen bir projeyi hayata geçiriyoruz. İzmirlilere yatırım potansiyeli çok yüksek olan Altındağ projesi ile yepyeni bir yaşam şekli sunacağız. Eşsiz körfez manzarasına sahip Altındağ'da gerçekleştireceğimiz yeni projemiz, bölgedeki yaşam alanı kapasitesini iki katına çıkaracak. 150 milyon dolar yatırımla 50 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek olan konutlar, 180 bin metrekare inşaat alanına ve 28 bin metrekare rekreasyon ve peyzaj alanına  sahip. Çevreye ve doğaya duyarlı projemizde, ani su taşkınlarını, çevre kirliliğini önleyen, sıcaklık değişimlerinin etkisini azaltmaya yardımcı olan birçok özelliğin yanı sıra ekolojik dengenin sürdürülebilirliği açısından büyük önem kazanan 'Yeşil Çatı Sistemini' kullanıyoruz. Deniz manzarasından maksimumum

derecede faydalanacak şekilde konumlandırdığımız dairelerimizi; 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleriyle sunuyoruz.Yüzme havuzu, parti alanı, spor ve oyun alanları gibi sosyal yaşam bölümleri ile konut sahiplerinin yaşam kalitesini yükseltecek projemiz, havaalanı, otoyol, şehir merkezine kolay ulaşımı ile de avantaj yaratıyor. Konut sahibi olmak isteyenler artık ne istediklerini çok iyi biliyor. Bu yüzden onlara kendilerini özel hissedecekleri ve yaşadıkları mekana duygusal değerler yükleyebilecekleri mekanlar yaratıyoruz." dedi.


Paylaş:

HABERLER