Kelebek Mobilya'dan dev projeler için iddialı çözümler

Türkiye’nin köklü mobilya markası Kelebek, yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede gerçekleştirdiği dekorasyon çalışmalarıyla elde ettiği birikimi, bugün Türkiye’nin en prestijli projelerine yansıtmaya devam ediyor.
Kelebek Mobilya'dan dev projeler için iddialı çözümler

 

Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, “Yenilikçi tasarımlarımız ve her türlü projeye özel sunduğumuz iddialı çözümlerle, mobilya ve mutfak alanında fark yaratıyoruz” dedi. 

Türkiye'de modüler mobilya ve mutfak denince akla gelen ilk marka olan Kelebek; trendleri belirleyen iddialı tasarımlara sahip ev mobilyalarının dışında, konut, otel ve yurt gibi büyük projelerin dekorasyon ve tefriş çalışmalarını da uzman ekipleriyle yürütüyor. Bugüne kadar 8 binden fazla projenin, mutfak, banyo, çamaşır odası, vestiyer ve gömme dolap gibi uzmanlık ve donanım gerektiren alanlarda yenilikçi çözümler üreten Kelebek, üstlendiği her projede çıtayı daha yukarı taşıyor. 

Projeli işler alanında atağa kalktık
Kendine has çizgisi ile Türkiye’nin ilk markalı mobilyasını üreten Kelebek’in, projeli işler alanında gerçekleştirdiği çalışmalarla atağa kalktığını vurgulayan Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, “Yıllardır çok önemli projelere imza atan bir marka olarak, sadece bu alanda çalışan bir departmana sahibiz ve tüm çalışmaları titizlikle takip ediyoruz. Yenilikçi tasarımlarımız ve her türlü projeye özel sunduğumuz çözümlerle, mobilya ve mutfak alanında fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi. 

Kelebek Mutfak’ın son dönemde toplu dekorasyon çalışması yaptığı önemli projelerden bazıları şöyle:

Tema İstanbul’da Kelebek imzası
Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da tasarım odaklı bir çalışma yürüten Kelebek, konut bölgesindeki 664 dairenin mutfak dolabı, vestiyer, çamaşır dolabı ve gömme dolaplarının yapımını üstlendi. Ayrıca 3 bin 531 dairenin de gazeteliği, Kelebek’in projeli işler departmanı tarafından tamamlandı. 2015 yılı itibarıyla, mobilya ve mutfak dekorasyonu tamamlanan dairelerin tamamının teslimi gerçekleşecek.

Viaport Venezia’nın mutfak dekorasyonu Kelebek’ten
İstanbul Gaziosmanpaşa’da inşa edilen dev konut projesi Viaport Venezia’da ise toplam 1100 dairenin mutfak dolabı ve vestiyerleri Kelebek imzası taşıyor. Kelebek’in yapımında sona yaklaştığı mutfak dolabı ve vestiyerler, 2014 sonu itibarıyla tamamlanıp teslim edilecek. 

Kredi ve Yurtlar Kurumu ile büyük çalışma
Türkiye çapındaki tüm yurtlarda dağıtılmak üzere 15 bin 426 adet baza, yatak ve baza başlıklarının yapımı tamamlandı ve sevkiyat sürüyor. 

Konya Öğrenci Yurdu’nun dekorasyonu Kelebek’ten
280 öğrencinin konakladığı öğrenci yurdunun çalışma masası, elbise dolabı, vestiyeri, kütüphanesi, yemekhanenin masa ve sandalyeleri Kelebek Projeli İşler Departmanı tarafından tamamlandı.
Koç Üniversitesi’nde Kelebek titizliği 
Koç Üniversitesi Öğrenci Yurdu’ndaki 46 odanın çalışma masası, elbise dolabı ve aynasının yarı sıra buzdolabı ünitelerinin yapımı tamamlandı.
Maltepe Fuaye Projesi’nde Kelebek çözümleri
İstanbul Anadolu yakasında Yılmaz İnşaat tarafından inşa edilen Fuaye Süreyyapaşa Maltepe projesinde yer alan 186 dairenin mutfak dolabı, banyo dolabı ve çamaşır odası da Kelebek tarafından tamamlandı.
Konuyla ilgili bülten ve görselleri ekte değerlendirmenize sunarız.


DİĞER HABERLER