Kelebekia'da son 8 daire 404 bin TL'den başlayan fiyatlarla...

Cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla herkesi ev sahibi yapan Kelebekia Projesi’nde sona gelindi... 440 konuttan meydana gelen Kelebekia’da Aralık 2011 itibariyle satışlar tamamlandı.
Kelebekia'da son 8 daire 404 bin TL'den başlayan fiyatlarla...

İstanbul’un hızlı ve düzenli gelişen bölgesi Sancaktepe’de yükselmeye devam eden Kelebekia projesinde yaşamın ise Ekim 2012’de başlaması planlanıyor. Sinpaş Yapı’nın aynı bölgede yer alan 106 konutluk bir diğer projesi Kelebekia Premium’da ise kalan son 8 daire sahiplerini bekliyor.

Sinpaş Yapı’nın Sancaktepe’de inşaatını hızla devam ettirdiği Kelebekia projesi, cazip fiyatları, kelebek figüründen ilham alan göl ve peyzaj konsepti ve hızla gelişen lokasyonunun sağladığı avantajlarla kısa sürede satışı tamamlandı. Ekim 2012’de sahiplerine teslim edilecek Kelebekia projesinin hemen yanı başındaki butik proje Kelebekia Premium’da ise satışlar devam ediyor.

Kelabekia Premium’da son 8 daire…
Projedeki 106 konutun tamamının yaprak formundaki gölet ve peyzaj manzarasına hakim olduğu Kelebekia Premium’da,  138 metrekare ile 172 metrekare arasında değişen son 8 adet 3+1 dairenin fiyatları ise 404 bin TL ile 486 bin TL arasında değişiyor. Kalan son dairelerde 60 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunan Kelebekia Premium’da, ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı da yer alıyor.

Şehrin her noktasına kolay ulaşım

İstanbul’un hızla gelişen ve düzenli büyüyen semtlerinden Sancaktepe’de yer alan Kelebekia ve Kelebekia Premium projeleri, toplu taşıma araçlarının çeşit ve yoğunluğu sayesinde İstanbul’un her noktasına kolay ulaşım sağlayan bir bölgede yer alıyorlar. Sinpaş Yapı’nın konsepti ve sosyal donatılarıyla yoğun ilgi gören bu iki projesi, Boğaziçi Köprüsü'ne 16 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 22 km mesafede, önemli alışveriş merkezleri, eğitim kurumları ve hastanelere ise birkaç dakika yakınlıkta yer alıyor. 38 ayda tamamlanması planlanan Sancaktepe-Üsküdar metro hattı ile de Kelebekia ve Kelebekia Premium projeleri daha da değer kazanacak.


Paylaş:

HABERLER