Kentsel Dönüşüm Projeleri Arasında Yeralan Fikirtepe Brooklyn Park Selimoğlu Güvencesiyle Yükselecek

Brooklynpark Fikirtepe Kentsel Dönüşümünde Önemli bir Nokta
Kentsel Dönüşüm Projeleri Arasında Yeralan Fikirtepe Brooklyn Park Selimoğlu Güvencesiyle Yükselecek

İstanbul’un iki ana aksı olan E-5 ve TEM otoyollarının yanı başında yer alan Yeni Fikirtepe’ye ulaşmak için pek çok alternatifiniz var. Hemen yanında bulunan iki metro istasyonuyla, Metrobüs ve Marmaray bağlantısıyla, deniz ulaşımına yakınlığıyla, 2016 yılında hizmete girecek Avrasya Oto Tüneli’nin girişinde bulunan lokasyonuyla size benzersiz bir ulaşım kolaylığı sunuyor.

"Selimoğlu Group"un inşaat sektöründeki faaliyetlerinin temeli 1961'de atıldı. O tarihten günümüze inşaat sektöründe hizmet vermekte olan "Selimoğlu Group" bu süreçte Sayın Nazım Selimoğlu tarafından kurulup 2. kuşak çocukları, tarafından iş hacmi önemli ölçüde büyütülerek günümüzde 3. kuşak çocukları tarafından şirket group boyutuna getirilmiştir.
2005 yılına kadar inşaat sektöründe yer alan şirketimiz, 2005 yılında gücünü Yapa Plastik Ltd. şirketiyle birleştirerek başta inşaat sektörü olmak üzere; Petrokimya, Gida, Pazarlama alanlarında yatırım kararı almıştır. Kısa bir sürede inşaat sektöründe yapmış oldugu projeler ile adından söz ettirmeyi başaran şirketimiz, teknolojik gelişmeler ışığında Ar-Ge servisini kurarak Dünya genelinde ekonomik alanda ilk 20’ye giren ülkemizi daha yukarılara çıkaracak projelere imza atacaktır.

Selimoğlunun Fikirtepe’de Taçlandıracağı proje Kentsel Dönüşüm denince akla ilk gelen lokasyn olan fikirtepe’de yükselecek


DİĞER HABERLER