Kentsel Plus Kadıköy Fiyatları yatırımcısına çok kazandıracak 2015-05-15

Emay İnşaatın Fikirtepe Kentsel Dönüşüm'deki Projesi Bittiğinde yatırımcısına çok kazandıracak
Kentsel Plus Kadıköy Fiyatları yatırımcısına çok kazandıracak 2015-05-15

KentPlus Ataşehir, Mimarsinan, Kartal, Centrium, Newport, Brandium Ataşehir ve Pleon Sportivo’nun kurucusu Emay İnşaat; göz kamaştırıcı yeni projesi “Kentplus Kadıköy” ile İstanbul’un merkezinde.

Her biri, zemin + 24 katlı 3 bloktan oluşan proje, gerek yatırım gerekse oturum ihtiyacınızı maksimum seviyede karşılayacak 1337 daireden oluşmakta. Hem modern ve dinamik mimarisiyle hem de çevre planlama anlayışıyla bölgede öncü proje niteliğinde olan KentPlus Kadıköy’de tüm blokların yerleşimleri birbirlerini engellemeyecek ve manzaraya en iyi şekilde yönelecek şekilde düzenlenmiştir. Buna ek olarak bloklardaki dairesel formlar, dairelerin maksimum cephe kullanımını sağlarken, gün ışığından da en üst seviyede faydalanılmasını sağlamıştır.
Gökyüzüne "0"
KentPlus Kadıköy, geniş peyzaj alanına ek olarak kat bahçeleriyle de yeşili ayağınıza getiriyor. Ferah cephesi, bahçe ve gökyüzü manzarasıyla keyifli saatlere ev sahipliği yapacak kat bahçeleri KentPlus Kadıköy’de sizi bekliyor. 

KentPlus Kadıköy, yaşam alanı içerisinde sunduğu imkânlarla da hayatınıza değer katıyor.
Site Özellikleri
Açık ve kapalı otopark
Açık yüzme havuzları
Açık ve kapalı çocuk oyun alanları
Koşu / yürüyüş parkuru
Spor Tesisi
Meydan konseptli çarşı
Vale, kuru temizleme, dekorasyon danışmanlığı gibi hizmetler
KentPlus Centrium ve KentPlus Newport gibi Ömer Çamoğlu imzası taşıyan KentPlus Kadıköy, gerek malzeme ve formun uyumu sonucu oluşan modern ve dinamik mimari anlatımıyla, gerek arazinin akıllıca kullanımıyla öne çıkan planlama anlayışıyla bölgede öncü proje niteliğindedir. Farklı fonksiyonların birbirlerini olumsuz etkilemeyip, tam tersine birlikte olmaktan güçlendiği, yüksek kalitede sosyal imkânların ve yeşil kullanımının tasarımda amaçlandığı, yarattığı meydanla birlikte bütünüyle bir cazibe merkezi oluşturmayı hedefleyen bir proje olarak öne çıkmaktadır.

Gerek bölge gerekse Emay'ın bu güne kadar yaptığı işlere bakarak Doğru Yerde Doğru firmanın Doğru projeyle çok kazandıracağını düşünüyoruz. 

 

Emay İnşaat Kentplus Kadıköy ev fiyatları minimum 443 bin lira başlarken daire büyüklüğü konumuna göre farklı fiyatları bulunan projede fırsatlar devam ediyor


DİĞER HABERLER