Keten İnşaat Kentsel Dönüşümde sağlam yapıların önemine dikkat çekti

Keten İnşaat Kentsel Dönüşümde sağlam yapıların önemine dikkat çekti
Keten İnşaat olarak biz, İstanbul'un kentsel dönüşümüne katkıda bulunmak isteyen bir kuruluşuz. Bizim için öncelikli olan; hali hazırda olan binaları depreme dayanıklı, teknolojiye uyumlu, çevreye duyarlı bir şekilde yeniden inşa etmektir. 
 
37 yıldır inşaat sektöründe hizmet vererek birçok kişinin yepyeni, sağlıklı binalarda ev sahibi olmasına vesile olduğumuz için büyük mutluluk duymaktayız. İstanbul'un en değerli semtlerini, bu dönüşüm sürecinde yeniden yapılandırmak için kendimizi sorumlu hissediyoruz. Hali hazırda Nişantaşı'nda 14 şantiyemiz ve 400'e yakın işçimizle projelerimize devam etmekteyiz. Kentsel Dönüşümde risk altındaki binaların yerine, sağlam yapıların oluşturulması can ve mal varlığımız için büyük önem taşımaktadır. Amacımız, tüm değerlere sadık kalmanın yanında kalitemizi aynı çizgide devam ettirerek çalışmalarımızı sürdürmektir. Kentsel Dönüşümden faydalanması gereken birincil kişiler, o semtte ikamet eden kişilerdir. Onların isteklerine kulak vererek daha konforlu alanlar yaratılmalıdır. 
 
Projelerimizin her zaman, yeni bir bakış açısı ve çözüm getiren projeler olmasına özen gösteriyoruz. 
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın verdiği açıklamada, birinci derece deprem kuşağında olan İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve İzmir gibi illerimiz, kentsel dönüşümde önceliği olan illerdir. Türkiye bu kentsel dönüşüm fırsatını iyi değerlendirirse, her alanda pozitif gelişmeler yaşanacaktır. Geleneksel mimari anlayışımızla Nişantaşı'nda yıllardır sizlerleyiz. İstanbul'un bu değişiminde mimari değerlerimize sahip çıkmakta sorumluluğumuzun farkında olan bir kuruluş olmaktan gurur duyuyoruz. 
 
Ülkemizdeki deprem gerçeğinin farkında olarak, bu koşullara uygun binalar inşa ederek yolumuza devam ediyoruz. Sağlıksız yapılar yaşadıkça, sağlıklı bir yaşamdan söz etmemiz mümkün değil. Bu sebeple projelerimize yön verdik ve geliştirmeye devam edeceğiz. Yaptığımız tüm çalışmalarda ve uyguladığımız tüm projelerde farklılık yaratıp, konservatif üretimden uzak duruyoruz. Müşterinin zevkine göre yaşam alanları oluşturarak, tecrübeli mimar ekibimiz ile ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bugüne kadar İstanbul'da 100'e yakın binayı yıkıp yeniden inşa ettik. Lüks konut projelerine yeni bir anlayış getirerek, deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yeniden inşa ettik. Aynı zamanda tüm bunların yanında yapılarımızda cephe ve alt yapı sistemlerimiz için 20 yıl garanti veriyoruz. Keten inşaat olarak müşterilerimizin yaşam kalitelerini en iyi koşullarda tutmak bizim için mutluluktur.

Paylaş:

HABERLER