Kırıklar projesi Kartal 101 'de süper lüks rezidanslar

Kırıklar A.Ş. güvencesiyle süper lüks rezidanslar
Kırıklar projesi Kartal 101 'de süper lüks rezidanslar
Kırıklar A.Ş. güvencesiyle süper lüks rezidanslar 
 
İnşaat sektörünün en güvenilir firmalarından Kırıklar A.Ş., konut projeleri, iş merkezleri ve otel  yapımının yanısıra okul, yurt, hastane inşaatları ve yol yapımı gibi kamusal alandaki çalışmalara da imzasını atıyor. 
 
Profesyonelliğe ve kaliteye dayalı vizyonu ile dikkat çeken firma, şimdi de “Kartal 101” adını verdiği yeni projesini İstanbulluların beğenisine sunuyor...
Kartal Metrosunun yanıbaşında, E-5 lokasyonu üzerinde 26 kat üzerine 170 dairelik süper lüks rezidanstan oluşan projenin inşaatına 2014 yılının Mayıs ayında başlanacak ve 24 ayda teslim edilecek. 
 
Nisan ayında lansmanı yapılacak olan ve 6.500 metrekare alanın üzerine inşa edilecek “Kartal 101” 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşacak. 
 
Kırıklar A.Ş. güvencesiyle metrekaresi 4.500 TL'den satışa sunulacak rezidansta konferans salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal ve sportif tesisler yer alacak. Ayrıca özel bahçe katları ve seyir terasları bulunan süper lüks daireler de olacak. 
Bu dairelerde oturanlar seyir terasından ada ve deniz manzarasının doyumsuz keyfini yaşayacak.
 
Kartal bölgesinin en lüks rezidans projesi olmasına kesin gözüyle bakılan “Kartal 101”, huzurlu ve keyifli bir yaşam standardıyla birlikte yatırımcılar için de cazip avantajlar içeriyor.
 
http://www.kiriklar.com.tr/

Paylaş:

HABERLER