Konut Sektöründe Satışlar Hologram İle Artacak

Dünyada 3 boyutlu efekt ve gösteri teknolojilerinin en yaratıcı patentlerini elinde tutarak ulusal ve uluslararası arenada büyük ses getiren Musion, konut sektörüne yönelik geliştirdiği yeni uygulamayla, firmalara büyük katkı sağlamaya hazırlanıyor.
Konut Sektöründe Satışlar Hologram İle Artacak
 
§ Musion tarafından sektöre kolaylık sağlaması adına geliştirilen hologram uygulaması sayesinde; konut firmaları artık maket üzerinden değil de 3 boyutlu olarak hazırlanan ve birebir konutun içinde yaşama hissi veren yaratıcı çözümlerle, müşterilerine projelerini sunabilecek...
 
Dünyada 3 boyutlu efekt ve gösteri teknolojilerinin en yaratıcı patentlerini elinde tutan ve sektör lideri olarak birçok başarılı projeye imza atan Musion, hayatın her alanına yönelik yapmış olduğu birbirinden değerli çözüm önerileriyle, sektöre öncülük etmeye devam ediyor.
 
Musion, son dönemde eğitim dünyasında büyük ses getiren hologram uygulamasının ardından, bu kez konut sektörüne el attı.Musion tarafından geliştirilen ve konut sektörüne büyük kolaylık sağlaması beklenen yeni uygulamayla, konut firmalarının müşterilerine maket üzerinden proje satış süreci tarihe karışacak.
 
Musion tarafından sektöre kazandırılan bu uygulama sayesinde konut firmaları artık, maket üzerinden değil de 3 boyutlu olarak gösterilen ve birebir konutun içinde hissi veren teknolojiyle müşterilerine projelerini sunabilecek.
 
Konut satın almak isteyen müşteriler, 3 boyutlu olarak konutun içinde yer alacak malzemeleri seçerken, yeni yaşam alanları ile ilgili kararları da anında alabilecek. Bu sayede henüz inşaata başlangıç aşamasında konutlarının bitmiş halini görebilecek.
 
İnşaat firmalarına da büyük bir maliyet avantajı sağlayan bu teknoloji, geleceğin satış teknolojisi olarak adlandırılıyor.
 
 
“Amacımız, Hayatın Her Alanında Kolaylık Sağlamak”
 
Geliştirilen yeni uygulama hakkında bilgi veren Musion Türkiye Kurucusu Murat Günenç, firma olarak hayatın her alanında uygulanabilen çözümler üretmek adına yoğun çaba gösterdiklerini söyledi.
 
Hologram teknolojisi uygulamasının hemen her alanda insanlara büyük kolaylıklar sağladığını hatırlatan Günenç, “Geliştirdiğimiz yeni uygulamalar doğrultusunda konut sektörüne de yeni bir soluk kazandırmak istedik. Bu doğrultuda firmalara büyük kolaylık sağlayacağına inandığımız bu çözüm önerisiyle, kullanıcıların karşısına çıkmayı hedefliyoruz. Hem firmaların, hem de müşterilerin bu uygulamadan memnuniyet duyacaklarına inanıyorum.” ifadelerini kullandı.
 
Birçok Satış Ofisi Tek Çatı Altında…
 
Murat Günenç; bir diğer avantajın da birçok satış ofisinin aynı çatı altında toplanması olduğunu ifade ederek; “Hologram teknolojisi sayesinde fiziki olarak birbirinden çok uzakta olsalar bile hologram teknolojisi ile firmalar konut projelerini anlatabilecekler. İnsanların konutları kafasında canlandırması için çok önemli bir fırsat yaratacak. Musion olarak, yenilikçi anlayışımız devam edecek” dedi.
 
###
 
MUSION Türkiye Hakkında
 
Dünyada 3 boyutlu efekt ve gösteri teknolojilerinin en yaratıcı patentlerini elinde tutan, dünyaca ünlü müşteri portföyü olan otuzun üzerinde ülkede 200’den fazla büyük organizasyonu başarı ile gerçekleştiren Musion™ Londra, Sydney, Los Angeles, Hong Kong’tan sonra Türkiye’de de yatırım yaptı.
 
Madonna, Mariah Carey, David Beckham gibi dünyaca ünlü yıldızların sahne performanslarının yanı sıra, Toyota, Cisco, BBC, Microsoft, Burberry’s, Samsung gibi kurumlarla projeler gerçekleştiren Musion sektöründe lider pozisyonundadır. Ayrıca Michael Jackson’un ölümünden sonra hazırlanan videosu da hologram teknolojisi ile hayata geçirilmiştir.
 
Türkiye’de ilk olarak Ace of M.I.C.E Kongre , Toplantı ve Etkinlik ödül töreninde hologram ödül sahnelenmiş, Mercan Dede’nin hologram performansı büyük ses getirmiştir. Ayrıca İngiltere Konsolosluğu bünyesinde Great etkinliğinde hologram teknolojisi kullanılmıştır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın düzenlediği 3. Sanayi Şurası’nda ‘Türkiye Sanayi Tarihi’ 3 boyutlu olarak sahnelenmiştir.
 
Sayısız teknoloji ve medya ile ilgili ödüle layık görülen Musion™, genç girişimci ve İngiltere’de farklı birçok şirkette yatırımcı olarak çalışmalarını sürdüren Murat Günenç’in liderliğinde Türkiye’ye 2013 yılı itibari ile giriş yapmıştır.

Paylaş:

HABERLER