Koray ‘Bursa Güzelbiryer’de Büyük Fırsat

108 ay sıfır faiz, peşinat 24 ay sonra, hemen teslim
Koray ‘Bursa Güzelbiryer’de Büyük Fırsat

 

·       Bursa’nın en beğenilen projesinde konut sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat. Hemen teslim konutlar için sıfır faizle 108 aya kadar vade uygulanırken, peşinatı 24 ay sonra ödeme imkanı sağlanıyor. Kampanya sınırlı sayıda konutu kapsıyor.

·       Güzelbiryer, açık-kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, squash salonu, dans salonu, kafeteryası, çocuk oyun alanları, site sakinlerine hizmet veren kuaförü, otoparkında oto yıkama ünitesi, site içi shuttle seferi gibi başka sitelerde olmayan yenilikçi uygulamalarıyla Bursa’da pek çok ilk’e imza atılan öncü bir proje büyük beğeni topluyor.

Koray İnşaat tarafından inşa edilen Bursa’nın en beğenilen konut projesi Güzelbiryer’de, sınırlı sayıda konutu kapsayan büyük bir kampanya başladı. Hemen teslim konutlar için, peşin fiyatına sıfır faizle 108 aya kadar vade uygulanırken, peşinatı 24 ay sonra ödeme imkanı sağlanıyor.

Toplam 207 konutun bulunduğu projede başlatılan kampanya, Güzelbiryer’de yaşamak ve ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Sosyal donatıları ve sunduğu imkanlarla kısa sürede keyifli bir yaşam alanı haline gelen Güzelbiryer, açık-kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, squash salonu, dans salonu, kafeteryasi, çocuk oyun alanları, site sakinlerine hizmet veren kuaförü, otoparkında oto yıkama ünitesi, hatta site içi shuttle seferiyle Bursa’da pek çok ilk’e imza atılan yenilikçi ve öncü bir proje.

*  En beğenilen konut projesi

56 yıllık köklü tarihinde imza attığı projelerle Türkiye inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Koray İnşaat’ın Bursa’ya armağanı olan Güzelbiryer, Bursa’da kalite, güven ve estetiğin simgesi haline gelmeyi başarmış bir proje. 2011 yılında yapılan bağımsız bir araştırmada Bursa’nın en beğenilen konut projesi olduğu belirlenen Güzelbiryer, pek çok özelliğiyle ilgi ve beğeni topluyor.

Öncelikle projenin adı çok farklı ve güzel. Bahçeler içerisine yerleştirilmiş tamamı dört katlı bloklardan oluşan mimari yapısıyla, Bursalıların az katlı binalarda oturma talebine yanıt veriyor. Yüzde 73’ü yeşil alan olan sitede, yeşile, gökyüzüne ve Uludağ manzarasına yer açılmış durumda. İnsan odaklı ve insanla dost bir site. Bir yaşam alanının gerektirdiği geniş sosyal imkanlara sahip. Çocuklar ve aileler için her türlü ortam ve imkan sağlanmış durumda. Çocuklar, fiziki ve zeka gelişimlerine uygun oyun alanları ve parklarda oynuyorlar. Mimari ve estetik açıdan çok şık; Bursa’da benzeri yok. Koray kalite güvencesinde inşa edilmiş bir proje.

Şehrin merkezinin dışında ama merkezine yakın, şehrin en seçkin bölgesi olan Mudanya hattı üzerinde, yüksek mevkide, nefis bir Uludağ manzarası. Gerçek anahtar teslim. Tıpkı otomobil ya da beyaz eşya alırken size verilen garanti belgesi gibi tüm konutlar Koray Kalite Belgeli. Bunların yanı sıra projenin arkasında, Koray İnşaat gibi güvenin ve kalitenin sembolü olan güçlü ve güvenilir bir şirketin varlığı hissediliyor.

Tel: (0224) 242 66 00 Web: guzelbiryer.com

*  Eviniz, Koray İnşaat güvencesinde Konut Kalite Standartları’yla teslim

Koray İnşaat satışa sunduğu tüm konutları, kendi geliştirdiği Konut Kalite Standartları’yla (KKS) teslim ediyor. Şirket, bu standartlarla, kendi projesinden konut satın alan herkese şu taahhütlerde bulunuyor:

Gerçek Anahtar Teslimi: Konut satın alırken devir işlemleri hariç tüm masrafları fiyatın içindedir. İskanı alınmış, iskan harcı yatırılmış, KDV’si ödenmiş, enerji müsaadesi alınmış, kat mülkiyeti güvenceli, dekorasyon danışmanlığı ücretsiz, hemen oturulmaya hazır daire teslimi demektir.

Deprem Güvenlik Yönetimi: Deprem için gereken tüm güncel hesaplamaları, kullanılan malzeme miktarını, kalitesini ve bunların doğru bir biçimde bir araya getirildiğini taahhüt eder.

Ayrıcalıklı Garanti: Daire sahiplerine verilen sertifika ile 1 yıl boyunca malzeme ve işçilikten kaynaklanan sorunlara karşı ücretsiz onarım ve değişim hakkı verir.

Dekorasyon Danışmanlığı: Daire sahiplerinin, sunulan seçenekleri kendi eşya ve zevklerine uygun olarak belirleyebilmesi için ücretsiz ve profesyonel dekorasyon danışmanlığı hizmeti.

Güvenlik ve Teknoloji Çözümleri: Daire içi güvenlik panelinden başlayan, yangın ihbar santrallerine, merkezi uydu yayınına, duman, ısı, doğalgaz dedektörüne kadar uzanan tüm teknolojik güvenlik çözümlerini kapsar.

Profesyonel Yaşam Alanı Yönetimi: Proje aşamasından itibaren site yönetiminin ve site hayatının teknik altyapısının ve işletme sisteminin profesyonel bir ekiple planlanmasını taahhüt eder.


Paylaş:

HABERLER