Kuveyt Türk'ten emlak platformu hizmeti

Kuveyt Türk Katılım Bankası, yeni emlak platformu www.propertyturk.net'i hizmete açtı.
Kuveyt Türk'ten emlak platformu hizmeti

İSTANBUL (AA) - Kuveyt Türk Katılım Bankası, anlaşmalı olduğu gayrimenkul projeleri ve finansman çeşitleri hakkında en doğru bilgiyi vermeyi amaçlayan yeni emlak platformu www.propertyturk.net'i hizmete açtı.

Kuveyt Türk Katılım Bankası'dan yapılan açıklamaya göre, yeni emlak platformu Propertyturk.net, emlak sektörünün nabzını tutan gelişmeleri, güncel haberleri, detaylı ilan ve finansman seçeneklerini kapsayan içeriğiyle kuruldu. Propertyturk.net, Türkiye vatandaşlarının yanı sıra diğer ülke vatandaşlarının da Türkiye'de mülk edinebilmelerine yardımcı olacak bilgi ve önerileri web sitesini ziyaret edenlerle paylaşacak.

Sektördeki boşluğu doldurmayı hedefliyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası Bireysel Pazarlama ve Ürün Geliştirme Grup Müdürü Mustafa Dereci, açıklamada yer alan değerlendirmesinde, www.propertyturk.net ile yabancı ve yerli gayrimenkul alıcılarının Türkiye'deki ilk tercihi olmayı hedeflediklerini kaydetti. 

Sektördeki önemli bir boşluğu doldurmayı amaçladıklarını belirten Dereci, "Ayrıca bu emlak platformunun Kuveyt Türk müşterilerinin bildiği ve sıklıkla ziyaret ettiği bir emlak vitrini olmasını bekliyoruz. www.propertyturk.net hızlı, kaliteli ve farklı hizmetler sunarak alanında öncü olacak. Site içerisinde tüm projeler hakkında detaylı bilgilere de yer verilecek" ifadelerini kullandı. 


Paylaş:

HABERLER